Piotr Wandycz, Dariusz Wandycz S.C

Rodzinna plantacja choinek, sprzedaż drzew iglastych.

Produkcja roślin i nasion
78-230 Domacyno 1 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 886 172
Adres korespondencyjny
78-230 Domacyno 1 zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Plantacja choinek Domacyno istnieje od 2002 roku. Naszą specjalnością jest hodowla i sprzedaż drzew. Plantacja mieści się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Osobami decyzyjnymi w firmie są Piotr i Dariusz Wandycz. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu duży wybór drzew iglastych. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkółki drzewek, specjalizujemy się w hodowli różnego rodzaju choinek.

Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, dzięki którym możemy Państwu zagwarantować produkty najwyższej jakości. Wszystkie nasze drzewka są zadbane i zdrowe. Gwarantujemy, że będą cieszyć Państwa oko przez wiele dni.


W ofercie:

- jodła kaukaska,
- świerk pospolity,
- świerk srebrny,
- krzewy ozdobne.


Plantacja drzew iglastych leży na dużym, dobrze przystosowanym terenie. Nowoczesny sprzęt i bogate doświadczenie zatrudnionych wfirmie pracowników to gwarancja usług rzetelnych i terminowych. Oferujemy drzewkach i rośliny iglaste. Oferujemy choinki bożonarodzeniowe.Jesteśmy prężnie rozwijającą się, dynamiczną firmą. Swoją pracę traktujemy z prawdziwą pasją i oddaniem. Nieustannie kontrolujemy jakość naszych produktów i usług, aby zapewnić Państwu w pełni profesjonalną obsługę.

Lata naszej działalności pozwoliły nam zająć ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku. Państwa zaufanie zdobyliśmy dzięki świetnym produktom w przystępnej cenie.


Zachęcamy do kontaktu i współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń