Małgorzata Kujawa - Usługi Psychologiczne I Psychoterapeutyczne

Pomoc psychologiczna i psychoterapia dla każdego.

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Niedziałkowskiego 17, 73-200 Choszczno zachodniopomorskie
(9 opinii) napisz opinię
Małgorzata Kujawa - Usługi Psychologiczne I Psychoterapeutyczne

Informacje

Opis działalności
Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny mgr Małgorzata Kujawa oferuje pełny zakres usług. Gabinet obecnie znajduje się w przychodni "BAMBINO".
Produkty i usługi
Zakres usług psychologicznych i psychoterapeutycznych:

• diagnoza neuropsychologiczna,
• diagnoza psychologiczna,
• terapia neuropsychologiczna po udarach mózgu i urazach mózgu,
• psychoterapia indywidualna,
• psychoterapia rodzinna,
• pomoc psychologiczna w sytuacjach kryzysu (żałoba, trauma),
• terapia osób z zaburzeniami depresyjnymi, nerwicowymi,
• pomoc psychologiczna dla osób chorych somatycznie,
• wspieranie rozwoju osobistego,
• stymulowanie rozwoju dziecka z deficytami rozwojowymi (dysleksja, zaburzenia uwagi, koncentracji).

Usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne świadczę również w domu klienta, szczególnie dotyczy to pacjentów z trudnościami w poruszaniu się oraz dzieci.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
choszczeński, stargardzki

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
S
Sylwia
Polecam panią psycholog Małgorzatę Kujawę. Nigdy wcześniej nie korzystałam z takiej pomocy i byłam zawsze bardzo sceptyczna, ale niedawno sytuacja rodzinna mnie przerosła. Rozmowa z Panią Małgorzatą pozwoliła mi spojrzeć na sytuację szerzej i podjąć dobrą decyzję. Dziękuję.
P
Paula
Przychodząc do Pani Małgorzaty, nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Wyobrażałam sobie nasze spotkania, jako bardzo formalne i spięte. Już po pierwszej wizycie czułam się, jakbym rozmawiała z osobą znaną mi od lat i z którą moge porozmawiać o wszystkim. Pani Małgorzata to osoba bardzo ciepła, miła i wyrozumiała. Jest to motywator, który wyciągnie człowieka nawet z najczarniejszego momentu jego egzystencji. Pokaże, jak postrzegać życie i jak cieszyć się z drobnostek. Pacjent idzie tam z przyjemnością i czuje się z każdą wizytą coraz lepiej. Jestem bardzo zadowolona z naszych spotkań i z czystym sumieniem polecam Panią Małgorzatę osobom zagubionym i potrzebującym pomocy!!!
K
Klaudia
Jak odzyskać wiarę w siebie, w nowe jutro? Czasami jest to niemożliwe bez pomocy drugiego mądrego i dobrego człowieka. Taką osobą okazała się pani Małgorzata. Trafiłam do niej przypadkowo i było warto. To co działo się w mojej głowie przerastało mnie. Dzięki rozmową coś się zaczęło zmieniać, dlatego polecam psycholog M. Kujawę.
Z
zraniona
Pani Małgosia jest Godna Polecenia. Nigdy nie miałam zaufania do psychologów, lecz pani Małgorzata okazała się osobą dającą dużo wsparcia, chyba jej wiedza i osobowość mi pomogły. Żyłam z osobą przemocową. Wracam do życia dzięki wierze i pani Małgosi. Dziękuję.
M
Monika
Bardzo Polecam Panią Małgosię! Mi osobiście pomogła w trudnej dla mnie sytuacji życiowej, nie mogłam się pozbierać po zdradzie ukochanej mi osobie...Rozmowy z panią Kujawą dały mi siłę dalej żyć, choć nie jest dalej mi łatwo, ale wiem że dam radę i dla mnie otworzą się nowe drzwi...Przy Pani psycholog nie czułam skrępowania, daje Ona dużo wsparcia. Polecam.
A
ANYTSUJ
Polecam Panią Małgorzatę całym sercem. Jest skuteczna w pomaganiu, robi to tak, że człowiek staje się przy niej ekspertem od własnego życia i może samodzielnie dalej realizować swoje prace. Uzyskałam od niej dużo wsparcia i poczucie siły. Pozdrawiam Panią Małgosię i dziękuję.:)
K
Kamil
Bardzo Plecam Panią Małgorzatę. Nie tylko bardzo fachowo "wzięła się za mnie", to jeszcze muszę przyznać, że miała do mnie więcej cierpliwości i zrozumienia niż moja żona. A tak poważnie, to mądry i dobry człowiek i przede wszystkim skutecznie pomaga.
M
Magda
Pani Małgorzata to na prawdę świetny psycholog, gorąco Polecam. Moim problemem od wieków było niskie poczucie własnej wartości, pomimo ukończenia studiów, podjęcia pracy, założenia rodziny. Niestety ta niewiara w siebie zawsze mnie spychała na bok życia, zawsze traciłam i nie umiałam walczyć o swoje i być dobra dla siebie i siebie doceniać. Dzięki rozmowom z panią Małgosią zaczynam wierzyć w siebie, dostrzegać, że jednak nie jestem gorsza, że mogę a wręcz powinnam się cenić i na przykład pracować za wynagrodzenie podstawowe lub takie jakie mi oferują uczę się tego. Pani Małgosia to profesjonalistka a zarazem dobra i serdeczna osoba. Pomogła mi zrozumieć, jak ważne jest nastawienie i sposób myślenia, jak mogę dzięki temu dużo zrobić. Dziękuję.
J
Janusz
Bardzo polecam Panią Małgosię. Pomimo tego iż korzystałem z pomocy wielu psychologów, to dopiero Pani Małgosia pomogła mi skutecznie. Nawiązuje wspaniały kontakt z człowiekiem. Zależy jej na ludziach. Nie zostawia nikogo bez pomocy. Jestem już innym człowiekiem (w końcu). Dziękuję.