Ogrodzenia Gefert Rafał Gefert

Producent ogrodzeń i bloczków betonowych

Bramy i ogrodzenia
73-200 Piasecznik 47 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
721 835 926
721835926
691237259
Ogrodzenia Gefert Rafał Gefert

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Rafał Gefert. W Piaseczniku w województwie zachodniopomorskim prowadzę zakład, w którym zajmujemy się produkcją bloczków i ogrodzeń betonowych. Nasza oferta umożliwia także stworzenie produktów z wkładem drewnianym lub metalowym.
Produkty i usługi
Korzystając z naszych usług, mają Państwo możliwość stworzenia najróżniejszych produktów z betonu. Zajmujemy się produkcją między innymi słupków oraz podmurówek z łącznikami do siatki. Nasza oferta umożliwia Państwu również zakup płyt chodnikowych ażurowych "eko". Chcąc w pełni odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta, oferujemy dowóz oraz montaż zamówionych produktów we wskazanym miejscu.

Wybierając naszą firmę, mogą Państwo stworzyć takie produkty jak:

- ogrodzenie z wypełnieniem drewnianym,
- podmurówki z daszkiem,
- słupki ozdobne,
- daszki,
- słupki do siatki.

Produkujemy ogrodzenia o wysokościach od 0,5 m do 2,25 m. Tworząc produkty, wybieramy wyłącznie sprawdzone materiały. Wśród nich znajduje się cement 42,5 R. To cement, który jest odporny na bardzo niskie temperatury.

Co więcej, do naszych wyrobów używamy kruszywa frakcji 2/8 mm oraz piachu płukanego o podwyższonej grubości. Wykorzystujemy także stal zbrojeniową z polskich hut. Stal jest cięta na wymiar do każdego elementu. Korzystamy z najwyższej jakości plastyfikatorów.

Beton używany do produkcji jest klasy B25 (C20/25). Wyrabiany jest on w specjalnych mieszalnikach, co znacznie poprawia jego jakość. Proces produkcji odbywa się na stołach wibracyjnych, wpływających na wytrzymałość produktu. Ostatecznie wyroby są suszone w przeznaczonych do tego obiektach.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy kierować je drogą mailową lub telefoniczną. Zachęcamy także do odwiedzenia siedziby naszego zakładu w Piaseczniku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń