STYL-BET PW Jurewicz i Paradowski Sp. J.

Otoczenie w dobrym stylu.

Materiały budowlane
ul. Starogrodzka 38, 78-500 Drawsko Pomorskie zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(94) 363 30 76
Adres korespondencyjny
ul. Starogrodzka 38, 78-500 Drawsko Pomorskie zachodniopomorskie

Informacje

O nas
Historia naszej firmy sięga drugiej połowy lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia.

Wyjazd do Szwecji przerodził się w poczucie misji przenoszenia tamtejszych standardów estetyki przestrzeni miejskich na polski grunt. Owocem doświadczenia tam zdobytego oraz głębokiego pragnienia odczarowania szarości polskich miast jest Styl-Bet.

Od 27 lat przyczyniamy się do poprawy wizerunku naszych miast, ulic i ogrodów. W parkach i na skwerach tworzymy przestrzenie, w których mieszkańcy mogą i chcą się spotykać. W dzielnicach oddzielamy to, co wspólne od tego co prywatne. W przydomowych podwórkach budujemy miejsca spotkań człowieka z naturą. Uważamy, że najważniejszym elementem miasta jest człowiek i dla jego bezpieczeństwa, wygody oraz zadowolenia współtworzymy infrastrukturę.

Zagospodarowanie dworca głównego w Malmo było dotąd jednym z najbardziej wymagających, ale jednocześnie nobilitujących realizacji. Nasza estetyka inspirowana skandynawską prostotą została doceniona u źródła. Jednak najistotniejszym dla nas wyróżnieniem jest zaufanie każdego Klienta, który pozwala właśnie nam uczestniczyć w kreowaniu swojej przestrzeni, tak prywatnej jak i publicznej.
Opis działalności
Bo każda przestrzeń jest warta tego, co najlepsze! Jako doświadczony producent małej architektury betonowej, gwarantujemy najwyższej, jakości materiały i fachową realizację Państwa projektu. Wszystkie wyroby z betonu architektonicznego oraz produkty z betonu płukanego, cechują się wyjątkową trwałością i wytrzymałością. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór funkcjonalnych i estetycznych form, tworzonych specjalnie na potrzeby małej architektury.
Produkty i usługi
STYL-BET – producent elementów małej architektury, oferuje Państwu szeroki wybór trwałych i eleganckich rozwiązań. Dla posesji domowych, proponujemy m.in.: ogrodzenia, betonowe schody zewnętrzne ażurowe oraz parterowe, donice (okrągłe, prostokątne, kwadratowe), płyty chodnikowe. W ramach zagospodarowania przestrzeni parków, skwerów i ogrodów, oferujemy solidnie i estetycznie wykonane: kosze uliczne (okrągłe, kwadratowe, prostokątne, wielokątne), obudowy koszy na śmieci, gazony, ławki i siedziska parkowe, punkty czerpania wody, mury oporowe, słupki parkingowe, stojaki rowerowe oraz wiele innych produkowanych również na indywidualne zlecenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego asortymentu i zachęcamy do wysyłania zapytań o interesujące Państwa produkty z zakresu małej architektury ogrodowej i miejskiej!
Podążając za zmieniającymi się trendami i jednocześnie nie odcinając się od swoich korzeni, konsekwentnie wzbogacamy ofertę, o formy bardziej współczesne, w intensywnie rozwijające się w branży, jaką jest mała architektura.

Nadążanie za nowoczesnością, to jednak nie wszystko, Styl-bet, idzie o krok dalej. Dzięki nieustannie rozwijanemu doświadczeniu oraz ciągłym eksperymentom z możliwościami technologicznymi betonu, firma jest w stanie podjąć się najbardziej odważnych i wymagających projektów w zakresie elementów małej architektury, takich jak np. siedzisko w kształcie obłej pastylki - wyzwanie dla faktury powierzchni, która powinna być nieskazitelna, aby podkreślić jego niecodzienną formę, czy też zawieszone niemal w powietrzu schody (wykonane na indywidualne zlecenie, dla posiadłości pod Berlinem), które swą innowacyjną realizacją, niemal zaprzeczają prawom fizyki – sprawiając wrażenie lewitujących, przenoszą nas w przyszłości, do kolejnego, fascynującego etapu.
Marki i specjalizacje
Produkujemy betonowe elementy małej architektury. Szeroka oferta zawiera: ławki parkowe, schody zewnętrzne donice, kwietniki, kosze uliczne, słupki parkingowe, ogrodzenia, płyty chodnikowe, podstawy pod parasole, siedziska parkowe, punkty czerpania wody, stojaki rowerowe oraz wiele innych produkowanych również na indywidualne zlecenia. Wyroby produkujemy zgodnie z certyfikatem ISO 9001:2015 co potwierdza najwyższą jakość.

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe