Kirr 2 Zakład Pogrzebowy Beata Nagrabska

Organizujemy pogrzeby i załatwiamy formalności pogrzebowe

Usługi pogrzebowe
ul. Toruńska 10b, 78-540 Kalisz Pomorski zachodniopomorskie
(35 opinii) napisz opinię
Kirr 2 Zakład Pogrzebowy Beata Nagrabska
ul. Toruńska 10b, 78-540 Kalisz Pomorski zachodniopomorskie
NIP
5971327203
Telefon
Kirr 2 Zakład Pogrzebowy Beata Nagrabska

Informacje

Opis działalności firmy Kirr 2 Zakład Pogrzebowy Beata Nagrabska w Kalisz Pomorski
Zakład pogrzebowy Kirr 2 założyliśmy w Kaliszu Pomorskim, w województwie zachodniopomorskim. Działalność prowadzimy od 2014 roku, a właścicielką firmy jest Beata Nagrabksa.
Produkty i usługi
Zakład pogrzebowy Kirr 2 prowadzimy z myślą o wszystkich Klientach, którzy utracili bliską osobę i potrzebują naszego wsparcia w organizacji ceremonii pogrzebowych.

Na początku oferty warto wspomnieć o tym, że wszystkie usługi związane z pogrzebem realizujemy również w formie bezgotówkowej na podstawie zasiłku wypłacanego rodzinie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W razie jakichkolwiek wątpliwości pomożemy w wypełnieniu i złożeniu wniosku.

Do naszych usług należy odbiór i transport zwłok ze szpitala, domu opieki społecznej czy prywatnych mieszkań naszych Klientów. Usługi transportu osób zmarłych świadczymy na terenie całego kraju!

Kolejnym krokiem, jaki realizujemy, jest przygotowanie ciała do pochówku. Dokonujemy ekshumacji i kremacji zwłok.

Następnie organizujemy ceremonię pogrzebową zgodnie z ostatnią wolą zmarłego. W naszej ofercie znajduje się:
- sprzedaż trumien i urn,
- organizacja oprawy muzycznej,
- organizacja oprawy kwiatowej (wiązanki, wieńce, stroiki),
- montaż i demontaż nagrobków,
- przygotowanie klepsydry.

W razie potrzeby nasi Klienci mogą zwrócić się do nas o pomoc przez całą dobę! Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i na życzenie Klienta pomożemy w wyrobieniu aktu zgonu.

Nasza kadra zapewnia pełną kulturę i taktowne zachowanie całego zespołu.

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - Zakład pogrzebowy Kirr 2 w Kaliszu Pomorskim.
Zasięg działania
Firma Kirr 2 Zakład Pogrzebowy Beata Nagrabska z lokalizacji: Kalisz Pomorski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(35 opinii) napisz opinię
W
Waldemar
Serdecznie polecam.
A
Asia
Polecam, Firma solidna, bardzo pomocna
J
Joanna
Bardzo miła obsługa, Panie pomogły w załatwieniu wszystkich formalności.
M
Maria
Korzystałam z usług firmy już kolejny raz i bardzo chciałabym podziękować całej obsłudze. Ceremonia pogrzebowa przepięknie przygotowana a pracownica, która pomagała nam przy formalnościach bardzo Ciepła i przesympatyczna osoba. polecam.
G
Grażyna
Bardzo dziękuję za pomoc. Będę polecać z głębi serca.
M
D
Monika D.
W imieniu swoim oraz najbliższych pragnę podziękować obsłudze KIRR2 za zrozumienie, fachowe doradztwo oraz kompleksowe podejście do sprawy. Nie wiedzieliśmy nawet, jakie dokumenty są potrzebne do otrzymania zasiłku. Zakład pogrzebowy pomógł nam nie tylko w uzyskaniu gotówki potrzebnej do organizacji ceremonii, ale również zajął się pozostałymi formalnościami.
I
Izabela
Chciałabym serdecznie podziękować Zakładowi za pomoc w przygotowaniu pogrzebu. Polecam
I
Irena
Polecam.
M
Maciej
Bardzo dziękuję w imieniu mamy za przygotowanie tak,wspaniałej oprawy ceremonii pogrzebu oraz za załatwienie wszelkich formalności. Polecam
K
Kasia
Gorszego zakładu nie ma w całej Polsce. Nie polecam. Nieslowni! Brak szacunku do klientów, znieczulica!
R
Renata
Bardzo niesłowna firma. Pracownicy wyfryzowani jak na dyskoteke.Nie polecam.
A
Agnieszka
Ten zakład Pogrzebowy Pomogł mi przejsc przez trudny okres zwiazany ze smiercią mojej mamy. Mimo tych negatywnych opinni pod spodem . Przyjeli mnie bardzo ciepło.pomogli mi załatwic wszystkie formalności. Moja mama została tak przygotowana że wygladała jakby poprostu sobie spała.Po ceremoni wszystkie kwiaty były pieknie poukładane w wiadra.. Nawet podczas ceremonii było postawione krzesełko dla mojej babci zeby nie musiała stac. Bardzo Polecam. Jest to najlepszy zakład w okolicy.
J
Jolanta
Nawet 1 gwiazdka to za dużo dla tego pseudo zakładu. W tak trudnych chwilach dla człowieka gdy traci kogoś bliskiego, obcowanie z tym salonem jest okrucieństwem. Brak szacunku do osoby zmarłej jak I rodziny zmarłego. Kwiaty po pogrzebie zniszczone ! Trumna porysowana- nie wspomnę o gafach,kłamstwach i to w jaki sposob potraktowali zwłoki. Odradzam i ostrzegam!
K
Karolina
Dziękuję bardzo za pomoc przy przygotowaniu ceremonii pogrzebowej. Oprawa pogrzebu wykonana profesjonalnie. Miła obsługa. Polecam
N
Nikola
Ogromnie dziękuje za pomoc przy pogrzebie mojego brata. Obsługa bardzo miła i rzetelna .Z czystym sercem będę polecać ten zakład pogrzebowy.
M
M.J.
Odradzam każdemu korzystania z ich usług!!! Brak szacunku do osoby zmarłej jak i najbliższych! Nie mają wstydu!
J
Janek
Przygotowali ceremonię świecką na pogrzebie naszej siostry. Uważam, że pogrzeb był bardzo wzruszający i pięknie przygotowany. Bardzo ładna muzyka i piękna mowa pogrzebowa pozwoliła nam pożegnać się z siostrą z godnością.
G
Grażyna
Dużo mi pomogli i odciążyli mnie od organizowania całego pogrzebu mojego taty. Załatwili klepsydrę, przygotowali piękną dębową trumnę, a także zajęli się dostarczeniem kwiatów.
M
Mariusz
Ten zakład wykonał kremację zwłok mojej żony, zgodnie z jej życzeniem. Kupiłem też od nich piękną urnę w bardzo przystępnej cenie.
Ł
Łucja
Są pomocni i wszystko za mnie załatwili, od spraw urzędowych, aż po transport ciała mojego brata. Nie miałam pojęcia co zrobić i zadzwoniłam do nich w nocy. Pani odebrała telefon i bardzo taktownie się zachowała. Są bardzo profesjonalni.
J
Joanna
Ogromnie dziękuję za pomoc oraz polecam Was innym osobom, które staną przed tak trudnym zadaniem. Zakład pomógł mi z uzyskaniem aktu zgonu i wypełnił ze mną wniosek o zasiłek pogrzebowy.
M
Magdalena
Pogrzeb mojego męża odbył się zgodnie z jego ostatnią wolą. Zakład Kirr 2 uszanował wszystkie prośby męża i przygotował odpowiednią muzykę oraz kwiaty. Była to ceremonia pełna szacunku i wzruszenia.
K
Kowalski
Ceremonia pogrzebowa bardzo ładnie wykonana z szacunkiem i pełną profesją.
D
DorotaM
O wpisanie opinii poprosiła mnie mama, Lucyna Cieślicka. Korzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego pani Nagrabskiej w związku z organizacją pogrzebu p. Marcela Mrozińskiego. Pogrzeb odbył się w Szczecinie. Zakład Pogrzebowy KIRR 2 wywiązał się ze swoich zadań w pełni, z wielkim taktem, wspierał nas i pomagał na każdym kroku. Przeprowadzili nas przez cały proces niezwykle profesjonalnie, z nienagannie przygotowanym personelem. Sama uroczystość, traumatyczna przecież w swojej istocie, odbyła się z zachowaniem najwyższych standardów, niespotykaną delikatnością, taktem i wyczuciem. Pracownicy zapewnili wyjątkową oprawę, za co chcieliśmy bardzo podziękować. Polecamy Zakład Pogrzebowy KIRR 2. To profesjonaliści i bardzo wrażliwi ludzie. Dziękujemy za wsparcie!
K
Kasia
Nie znam wszystkich szczegółów byłam tylko wsparciem. Mogę powiedzieć, że jakość pogrzebu, takt, brak pośpiechu, poziom reprezentowany przez pracowników, spowodował że sam pobrzeb mimo smutnej okoliczności, miał godną oprawę i pozwolił w pełni skoncentrować się na pożegnaniu z bliskim.
W
Wladyslaw
caly pogrzeb zorganizowany elegancko jak nalezy
M
Marta
polecam
P
I
R
polecam innym Rafał
Wszystko od a do z OK., jak poniżej się zgadzam.
L
C
Lucyna Cieślicka
Bardzo dziękuję za pięknie zorganizowaną uroczystość pogrzebową p.Marcela w Szczecinie. Profesonalnie i podniośle. I ogromne wsparcie psychiczn. Dziekuję w imieniu syna zmarłego i swoim p.Beacie, p Arturowi i całej załodze. Pomysł z różami szczególnie wzruszający. Pozdrawiam. Lucyna Cieślicka
P
Paulina
Podziękowania dla ludzi z tego zakładu za pochowanie mamy. Wszycsy bardzo życzliwi.
B
M
Bartłomiej Michałowski
Bardzo dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojej babci. Od samego początku firma wykazała się profesjonalnym podejściem, choćby kontakt w niedzielę rano. Sprawnie i z wielkim wyczuciem po podpisaniu upoważnienia firma uporała sie ze wszystkimi formalnościami. W tych trudnych chwilach ciężko myśleć o szczegółach związanych z organizacją pogrzebu. Sam pogrzeb był piękny i naprawdę czułem, że żegnamy babcię z zgodnością i szacunkiem. Jeszcze raz dziękuję i szczerze Polecam.
F
FjMc
Dziękuję serdecznie za zajęcie się organizacją ceremonii pogrzebowej. Cała oprawa w Państwa wydaniu była wspaniała. Jeszcze raz Cała rodzina dziękuje. Naprawdę Polecam. Firma solidna i Godna zaufania.
J
JKT
Chciałam serdecznie podziękować ludziom z KIRR 2 za wsparcie i pomoc w załatweieniu wszystkich spraw bardzo rzetelnie i cenie sobie w tak trudnych chwilach zaangażowanie jakim zostalam otoczona. Kultura osobista i zrozumienie to cechy szanowane oby tak dalej. Z wyrazami szacunku JKT.
A
Anna
W takiej profesji liczy sie profesjonalizm . Dziękuję Anna
P
podziekowania
Powiem szczerze, że personel mi bardzo pomógł w tym czasie, tak dla mnie ciężkim, wszystko za mnie załatwili, mają podejście do człowieka, to się liczy, że potrafią rozumieć człowieka w chwili śmierci bliskiej osoby. Wszystko poszło naprawdę w spokoju i chciałam podziękować zespołowi.