Stalex

Nowoczesne i klasyczne ogrodzenia oraz bramy

Bramy i ogrodzenia
78-550 Piekary 2 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stalex

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Stalex znajduje się w Piekarach, w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Radosław Dawidowicz, działa na rynku od 1996 roku. Specjalizuje się w produkcji konstrukcji metalowych o wysokiej estetyce i dużej wytrzymałości. Oferuje swoje wyroby osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym.
Produkty i usługi
Stalex od ponad 20 lat ze stali nierdzewnej, aluminium i innych materiałów produkuje estetyczne i dopasowane na wymiar konstrukcje. W doskonale wyposażonym zakładzie metal jest spawany, cięty, gięty, tłoczony i poddawany innym pracom, dzięki czemu powstają różne rozwiązania, np. służące do grodzenia nieruchomości. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie m.in. ogrodzenia nowoczesne, klasyczne, ozdobne i panelowe. Te ostatnie to produkty marki Wiśniowski. Do ogrodzeń dobierane są odpowiednie furtki i bramy. Oferta bram przygotowana przez Stalex obejmuje:
-kute bramy posesyjne,
-nowoczesne bramy posesyjne,
-bramy garażowe.

Dostarczane są bramy przesuwne i rozwierne. Bramy mogą zostać wyposażone w automatykę ułatwiającą otwieranie i zamykanie, a także w systemy kontroli dostępu w rodzaju domofonów i wideodomofonów.

Poza tymi konstrukcjami w zakładzie produkowane są też wewnętrzne i zewnętrzne balustrady na balkony, tarasy i do schodów. Same schody również znajdują się w ofercie i dzielą się na wewnętrzne i zewnętrzne. Są wśród nich schody kręcone, zabiegowe i kacze.

Firma wytwarza też meble do magazynów i sklepów ułatwiające ekspozycję produktów i ich przechowywanie oraz meble i inne konstrukcje na indywidualne zamówienie. Przykładami są grille, daszki nad drzwi, śmietniki uliczne, meble ogrodowe i metalowe dekoracje ścienne.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie Stalex. Pełna oferta i dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdują się na stronie internetowej. Kontakt w sprawie zamówień można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń