Hytorc

Producent urządzeń dynamometrycznych

Hydraulika siłowa
ul. 5 Marca 43/4, 78-520 Złocieniec zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Może cię zainteresować
Hytorc

Informacje

Opis działalności
Tworzy najdoskonalsze technologie dla przemysłowych połączeń śrubowych. Naszą firmę Hytorc Serwis znajdą Państwo w Złocieńcu. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę skutecznie rozwiązujemy problemy związane ze złączami śrubowymi.
Produkty i usługi
Od 1990 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem amerykańskiej firmy Hytorc, która tworzy najdoskonalsze urządzenia dynamometryczne i nowoczesne systemy technologiczne w zakresie od 110Nm do 187.000Nm.

Nasza działalność w głównej mierze polega na odpowiednim doborze urządzeń dynamometrycznych do przedstawionych nam uwarunkowań ich pracy na odpowiedzialnych połączeniach śrubowych.

Prowadzimy sprzedaż sprzętu nowego i używanego.

W ofercie firmy Hytorc Serwis ze Złocieńca można znaleźć:
- Hydrauliczne urządzenia dynamometryczne
- Pneumatyczne klucze dynamometryczne - bezwibracyjne
- Stacje zasilania hudraulicznego
- Akcesoria
- Holmatro
- Środki smarne Molykote
- Wynajem sprzętu

Zajmujemy się również kalibracją urządzeń i agregatów pompowych, elektroniczną rejestracją przebiegu procesu dokręcania złącz śrubowych, weryfikacją wytrzymałości śrub i uszczelnień oraz tworzeniem procedur dokręcania i odkręcania złącz w celu ograniczenia do minimum czasu pracy. Zapewniamy też techniczne doradztwo w zakresie uszczelniania specyficznych poleczeń śrubowych.

Prowadzimy 24h autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny całości wyposażenia Hytorc. Dodatkowo na życzenie klienta przeprowadzamy dodatkowe szkolenia i kursy w zakresie obsługi i naprawy urządzeń Hytorc.Prowadzimy specjalistyczne doradztwo techniczne w zakresie rozwiązywania problemów związanych z zastosowaniem urządzeń Hytorc:
- inwentaryzacja specyficznych połączeń śrubowych
- dobór odpowiednich sił dla śrub oraz środków smarnych
- procedury odkręcania i dokręcania
- oprzyrządowanie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
I
irmina
polecam