Hytorc

Producent urządzeń dynamometrycznych

Hydraulika siłowa
ul. 5 Marca 43/4, 78-520 Złocieniec zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Może cię zainteresować
Hytorc

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Hytorc Serwis jest polskim przedstawicielem amerykańskiej firmy Hytorc, która jest znana Jako producent doskonałych technologi dla przemysłowych połączeń śrubowych. Nasza siedziba mieści się w Złocieńcu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Od 1990 roku pomagamy Klientom w doborze najlepszych urządzeń dynamometrycznych dla specyficznych uwarunkowań pracy w różnego rodzaju firmach. Sprzedajemy nowy oraz używany sprzęt, który zdobywa uznanie zarówno na rynku krajowym, jak i również zagranicznym. Proponujemy urządzenia dynamometryczne i nowoczesne systemy technologiczne w zakresie od 110Nm do 187.000Nm.

Nasza oferta to między innymi:
- hydrauliczne urządzenia dynamometryczne
- pneumatyczne klucze dynamometryczne - bezwibracyjne
- stacje zasilania hydraulicznego
- akcesoria
- środki smarne Molykote
- wynajem sprzętu

Klienci mogą na nas liczyć w każdej sytuacji. Prowadzimy serwis, którego pracownicy zajmą się dla Klientów kalibracją urządzeń i agregatów pompowych, elektroniczną rejestracją przebiegu procesu dokręcania złącz śrubowych, weryfikacją wytrzymałości ślub czy też wieloma innymi zadaniami. Za ich prawidłowość weźmiemy na siebie pełną odpowiedzialność. Prowadzimy 24h autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny całości wyposażenia Hytorc. Dodatkowo na życzenie klienta przeprowadzamy dodatkowe szkolenia i kursy w zakresie obsługi i naprawy urządzeń Hytorc. - inwentaryzacja specyficznych połączeń śrubowych. Ponadto w ramach doradztwa technicznego zapewniamy dobór odpowiednich sił dla śrub oraz środków smarnych oraz procedury odkręcania i dokręcania śrub.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, drawski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń