Hytorc

Producent urządzeń dynamometrycznych

Hydraulika siłowa
ul. 5 Marca 43/4, 78-520 Złocieniec zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hytorc
ul. 5 Marca 43/4, 78-520 Złocieniec zachodniopomorskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Może cię zainteresować
Hytorc

Informacje

Opis działalności firmy Hytorc w Złocieniec
Nasza firma Hytorc Serwis jest polskim przedstawicielem amerykańskiej firmy Hytorc, która jest znana Jako producent doskonałych technologi dla przemysłowych połączeń śrubowych. Nasza siedziba mieści się w Złocieńcu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Od 1990 roku pomagamy Klientom w doborze najlepszych urządzeń dynamometrycznych dla specyficznych uwarunkowań pracy w różnego rodzaju firmach. Sprzedajemy nowy oraz używany sprzęt, który zdobywa uznanie zarówno na rynku krajowym, jak i również zagranicznym. Proponujemy urządzenia dynamometryczne i nowoczesne systemy technologiczne w zakresie od 110Nm do 187.000Nm.

Nasza oferta to między innymi:
- hydrauliczne urządzenia dynamometryczne
- pneumatyczne klucze dynamometryczne - bezwibracyjne
- stacje zasilania hydraulicznego
- akcesoria
- środki smarne Molykote
- wynajem sprzętu

Klienci mogą na nas liczyć w każdej sytuacji. Prowadzimy serwis, którego pracownicy zajmą się dla Klientów kalibracją urządzeń i agregatów pompowych, elektroniczną rejestracją przebiegu procesu dokręcania złącz śrubowych, weryfikacją wytrzymałości ślub czy też wieloma innymi zadaniami. Za ich prawidłowość weźmiemy na siebie pełną odpowiedzialność. Prowadzimy 24h autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny całości wyposażenia Hytorc. Dodatkowo na życzenie klienta przeprowadzamy dodatkowe szkolenia i kursy w zakresie obsługi i naprawy urządzeń Hytorc. - inwentaryzacja specyficznych połączeń śrubowych. Ponadto w ramach doradztwa technicznego zapewniamy dobór odpowiednich sił dla śrub oraz środków smarnych oraz procedury odkręcania i dokręcania śrub.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Hytorc z lokalizacji: Złocieniec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie, drawski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń