Teamdress Drawa Sp. z o.o. Producent odzieży roboczej i ochronnej

Odzież robocza
ul. Piaskowa 7, 78-520 Złocieniec zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(94) 367 27 33
Adres korespondencyjny
ul. Piaskowa 7, 78-520 Złocieniec zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Teamdress Drawa to firma mająca swoją siedzibę w Złocieńcu, na terenie powiatu drawskiego, w województwie zachodniopomorskim. Nasza specjalność to produkcja i dystrybucja wszelkiego rodzaju odzieży roboczej oraz ochronnej. Poprzez ponad dwadzieścia pięć lat aktywnego funkcjonowania w branży zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość produkowanych i sprzedawanych przez nas produktów.
Produkty i usługi
W ramach naszej oferty proponujemy Państwu:

Fartuchy,
Zapaski,
Spodnie ogrodniczki,
Kombinezony,
Odzież HCCP.

Oprócz tego oferujmy najwyższej klasy odzież HACCP oraz niezawodne spodnie ogrodnicze antystatyczne. Posiadamy szeroki wybór odzieży służbowej dla gastronomii od strojów fartuchów kucharzy po najbardziej wyszukane stroje kelnerskie. Powodzeniem cieszy się również nasza odzież trudnopalna, która jest świetnym rozwiązaniem dla pracy w przemyśle ciężkim. Oprócz gastronomii i przemysłu, mamy różnorodny wybór odzieży niezbędnej dla sektora usług sprzątających.

Znajdą u nas Państwo też kamizelki ocieplane i furażerki. Kombinezony robocze, spodnie ochronne czy jakąkolwiek inną odzież wykonujemy wersji z nadrukiem i logo. Przypieczętowane emblematem firmy ubrania robocze to przede wszystkim unifikacja i zwiększenie prestiżu firmy, co może być szczególnie przydatne w branży gastronomicznej.

Nasza kadra to zespół doświadczonych w branży pracowników, którzy dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu oraz obszernej wiedzy są w stanie znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania i dopasować wybrany produkt do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględne dotrzymywanie terminów.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń