Kigar Sp. z o.o.

Krajowe i międzynarodowe przewozy towarów

Transport międzynarodowy
ul. I Brygady Legionów 11/8, 72-100 Goleniów zachodniopomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kigar Sp. z o.o.
ul. I Brygady Legionów 11/8, 72-100 Goleniów zachodniopomorskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
914072002
kigar@kigar.com
914072029
510921612
Kigar Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Kigar Sp. z o.o. w Goleniów
Kigar to nowoczesna firma spedycyjno-transportowa działająca na terenie kraju i europy. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta, do którego dyspozycji stawiamy cale nasze doświadczenie, wiedzę i możliwości techniczne. Przewozy wykonujemy w oparciu o tabor własny jak i starannie wyselekcjonowaną grupę przewoźników, wśród których są firmy o najwyższej renomie, zasięgiem obejmującą całą Europę.
Produkty i usługi
Firma Kigar działa na rynku od 1992 roku. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu krajowych i międzynarodowych przewozów towarów. Od czasu rozpoczęcia działalności nieprzerwanie rozwijamy swą działalność. Jesteśmy zaufanym partnerem wielu renomowanych firm w zakresie terminowych transportów. Współpraca i partnerskie stosunki z wieloma spedytorami gwarantują naszym Klientom najwyższy standard obsługi. Świadczymy usługi zarówno dla małych jak i dużych firm produkcyjnych.

Wszystkie nasze pojazdy mogą przewozić dla Państwa materiały niebezpieczne objęte przepisami ADR. Samochody to ciągniki siodłowe o najwyższych parametrach technicznych i eksploatacyjnych (zawieszenia pneumatyczne, silniki EURO3 + S). Każdy transport materiałów niebezpiecznych odbywa się w oparciu o Konwencje Międzynarodowego Przewozu Towarów CMR.

Szeroka gama usług transportowych naszej firmy pozwala oferować kompleksowe rozwiązania w oparciu o specyficzne potrzeby Klientów.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w zakresie transportu naczepami uniwersalnymi do krajów całej Europy, a wszystko to nowoczesnym taborem samochodów w stałej łączności z kierowcami. Doskonale znamy specyfikę tych rynków pod względem topografii, zwyczajów biznesowych i uwarunkowań prawnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do zapoznania się z pełną ofertą. Zapraszamy do współpracy!
Zasięg działania
Firma Kigar Sp. z o.o. z Goleniów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Gdynia, goleniowski, Gorzów Wielkopolski, kołobrzeski, policki, stargardzki, Szczecin, Świnoujście, Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń