Goleniowskie wodociągi i kanalizacja sp. z o.o.

Zajmujemy się gospodarką wodno-ściekową

Wodociągi i kanalizacja
ul. I Brygady Legionów 18A, 72-100 Goleniów zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Pogotowie wod-kan:
914182234
Pogotowie wod-kan:
503197796
Biuro Obsługi Klienta:
918812421
biuro@gwik.goleniow.pl
Kierownik oczyszczalni ścieków, ujęć i stacji uzda
914183281
Adres korespondencyjny
72-100 Goleniówul. I Brygady Legionów 18A
Goleniowskie wodociągi i kanalizacja sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja zajmujemy się gospodarką wodno-ściekową na terenie gminy Goleniów już od 2007 roku. Prowadzimy również działalność inwestycyjną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja działamy już od niemal półtorej dekady. Dokładamy wszelkich starań, aby mieszkańcom gminy zapewnić wysoki standard życia oraz dobry stan środowiska naturalnego. Naszym podstawowym zadaniem jest świadczenie usług, polegających na dostawie mieszkańcom miasta i gminy najwyższej jakości wody pitnej oraz odbiorze i efektywnym oczyszczaniu ścieków.

Realizacja inwestycji, jakie prowadzimy, pozwala na redukcję do minimum ilości zanieczyszczeń odprowadzanych do środowiska i pozwala zachować świetną jakość goleniowskiej wody dostarczanej mieszkańcom. Nasza woda wodociągowa ma znakomite parametry, co potwierdzają regularnie przeprowadzane badania. Pobieramy wodę z głębokości 60 m, ma dobry smak i żadnego obcego zapachu. Jest to absolutnie bezpieczny produkt spożywczy.

Woda z kranu podlega w Polsce bardziej restrykcyjnym wymaganiom niż woda sprzedawana w butelkach, dlatego też gotowanie jej przed spożyciem nie ma sensu, ponieważ podlega ona 24-godzinnej kontroli, a technologie oczyszczania są obecnie bardzo zaawansowane.

Kamień, jaki pozostawia w czajniku to niezbędny magnez i wapń, za który płacimy, kupując wodę w butelce. Jest tańsza niż butelkowana. Litr wody wodociągowej kosztuje niespełna grosz. Na cenę wody butelkowanej, za którą płacimy kilkaset razy więcej, składa się głównie zysk producentów i handlowców.

Aby zrealizować wszystkie zadania, korzystamy z wszelkich możliwych źródeł finansowania. Podstawowym źródłem są środki unijne w ramach programów POIiŚ, RPO i PROW oraz pomoc finansowa uzyskana z NFOŚiGW, oraz WFOŚiGW w Szczecinie. Pozostałe zadania nieujęte w projektach unijnych, realizujemy w ramach środków własnych.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń