Sławomir Makaj Tomex

Certyfikowany przewoźnik towarów niebezpiecznych

Transport międzynarodowy
ul. Juliusza Słowackiego 27b, 72-100 Goleniów zachodniopomorskie
(8 opinii) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
501446482
797999948
797999948
Sławomir Makaj Tomex

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Tomex znajduje się w Goleniowe, w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Sławomir Makaj, zajmuje się usługami transportowymi. Jeździ na trasach krajowych i międzynarodowych od 1994 roku.
Produkty i usługi
Szybko, bezpiecznie i za konkurencyjne stawki. Tak jeździ z ładunkami na terenie Polski i poza jej granicami firma Tomex. Przedsiębiorstwo obsługuje najczęściej przewozy towarowe do Niemiec i państw Skandynawii: Danii, Norwegii i Szwecji. Zatrudnia doświadczonych kierowców z odpowiednimi uprawnieniami i dba o stan taboru. Firmowe ciężarówki wyposażono w GPS, dzięki czemu klienci mogą obserwować, gdzie jest ładunek. Ponadto są w pełni sprawne, ponieważ regularnie poddawane są przeglądom. Pojazdy zostały wyprodukowane przez Volvo, a naczepy typu ruchoma podłoga pochodzą od firmy Kraker.

Tomex w ramach kompleksowych usług transportowych zajmuje się przewożeniem takich ładunków jak:
- makulatura,
- towary neutralne na europaletach,
- artykuły przemysłowe,
- artykuły chemiczne,
- artykuły spożywcze.
-
Przewożone są m.in. piach, nawozy, zboża i pasze.

Możliwe jest też przewożenie ładunków niebezpiecznych, czyli ADR oraz odpadów. Firma ma uprawnienia do takiego transportu na terenie Niemiec, Polski i Skandynawii.

Więcej informacji o ofercie Tomex znajduje się na stronie internetowej. W sprawie usług najlepiej skontaktować się telefonicznie albo mailowo.Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
D
Dekka67
Polecam ich usługi, bo są terminowi. To w transporcie jest bardzo istotne.
L
londyn
W Tomex ładunki starannie zabezpieczają, więc można być o nie spokojnym. Uważam, że warto korzystać z ich usług transportowych.
F
Filip
Mogą przewozić różne ładunki, w tym te niebezpieczne. Sprawdziłem i mają odpowiednie pozwolenia.
P
pepe
Najlepsza firma transportowa w regionie. Ufam im w 100%, jeśli chodzi o przewozy ładunków do Niemiec.
A
Arkadiusz
Polecam firmę Tomex. Jeżdżą szybko do miejsc w Niemczech i Skandynawii.
C
Cizik33
Kompleksowe usługi transportowe. Zajmują się załadunkiem, transportem i rozładunkiem.
K
kris1967
Prowadzę zakład, w którym wytwarzamy artykuły chemiczne. Często wysyłamy je za granicę, do klientów ze Skandynawii. Dbam o ten rynek, dlatego cieszę się, że za transport ładunków odpowiada firma Tomex. To gwarancja bezpiecznego i terminowego dostarczenia towarów.
A
AdamUP
Od lat korzystam z usług firmy Tomex i mogę ją z czystym sumieniem polecić. Wysyłam za ich pośrednictwem ładunki do Skandynawii i wiem, że zawsze terminowo dotrą do adresatów. Firma ma ciężarówki przystosowane do przewożenia różnych ładunków, w tym na paletach, więc środki, które wysyłam, są dobrze zabezpieczone.