Madi. Hale Namiotowe. A. Piotrowski

Namioty i hale namiotowe
ul. Rzemieślnicza 4, 72-123 Kliniska Wielkie zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
504 049 353
Madi. Hale Namiotowe. A. Piotrowski

Informacje

Opis działalności
Branża konstrukcji stalowych nie ma przed nami tajemnic! Firma Madi oferuje swoje usługi od 2009 roku. Wieloletnie doświadczenie i wiedza branżowa to największe atuty naszego przedsiębiorstwa. Produkujemy hale namiotowe i magazynowe z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Siedziba zakładu znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w Czarnej Łące. O najwyższą jakość oferowanych usług dba właściciel Adam Piotrowski.
Produkty i usługi
Oferujemy między innymi:

- hale namiotowe,
- hale magazynowe,
- rozsuwane hale magazynowe,
- hale z płyt warstwowych,
- kontenery biurowe,
- zadaszenia z poliwęglanu,
- przystanki autobusowe,
- przystanki tramwajowe,
- dźwigary dachowe,
- daszki.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które prezentuje nowatorskie podejście do tematu konstrukcji stalowych. Przyjmujemy zamówienia indywidualne od klientów, którzy pragną wykonać nietypową, oryginalną konstrukcję do konkretnie sprecyzowanych potrzeb. Jesteśmy bardzo elastyczni.

Ponadto dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowo-magazynowym, który umożliwia nam realizację nawet najdziwniejszych zleceń. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem najwyższej klasy, który pozytywnie wpływa na trwałość naszych konstrukcji.

W branży działamy od ponad dziesięciu lat. Zajmujemy się produkcją hal i zadaszeń wszelkiego rodzaju. Naszym celem jest pełne zadowolenie klienta. Jesteśmy gotowi zrealizować Państwa pomysły i sugestie, jesteśmy otwarci na propozycje.

Wieloletnie doświadczenie konstruktorskie pozwala nam zapewnić Państwu kompleksową obsługę i opiekę na każdym etapie współpracy. Wszystkie realizacje rozpoczynają się od przygotowania projektu, następnie wykonujemy wstępną wycenę. Oferujemy bardzo krótkie terminy realizacji.

Niewątpliwie naszym największym atutem jest wysoka jakość proponowanych usług. Pracownicy firmy Madi to prawdziwi fachowcy, którzy każdego dnia dokładają starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodatkowo oferujemy okapy i palarnie. Realizujemy także zamówienia na modne wiaty ślubne i wszelkiego rodzaju plandeki okryciowe.
Zachęcamy do kontaktu — z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, małopolskie, lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń