Henryk Wiąz Zakład elektromechaniczny i chłodniczy

Zakład elektromechaniczny i chłodniczy

Silniki i prądnice
ul. Bohaterów Warszawy 32, 72-200 Nowogard zachodniopomorskie
poniedziałek 07:30 - 18:00
wtorek 07:30 - 18:00
środa 07:30 - 18:00
czwartek 07:30 - 18:00
piątek 07:30 - 18:00
sobota 07:30 - 18:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(91) 579 24 80
Adres korespondencyjny
ul. Bohaterów Warszawy 32, 72-200 Nowogard zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Zakład Elektromechaniczny i Chłodniczy, którego właścicielem jest Henryk Wiąz znajduje się w Nowogardzie, w powiecie goleniowskim, w województwie zachodniopomorskim. Rozpoczął działalność w 1982 roku, a jego specjalnością jest serwis silników elektrycznych oraz układów chłodniczych. Usługi wykonuje w oparciu o nowoczesne zaplecze mechaniczne.
Produkty i usługi
Wsparcie techniczne przez całą dobę, atrakcyjne ceny i dopasowywanie się do oczekiwań klientów. To właśnie wyróżnia Zakład elektromechaniczny i chłodniczy Henryka Wiąza na tle konkurencji. Podstawą firmowej działalności jest przezwajanie silników elektrycznych, tj. wymiana drutu miedzianego w silnikach na prąd zmiennych o mocy do 100 KW. W silnikach wymieniane i regenerowane są też osie, łożyska, elektromagnesy i inne podzespoły. Firma dysponuje zapasem części zamiennych, dlatego jest w stanie szybko zrealizować każde zlecenie. Przykładem są też prace wykonywane na pompach i silnikach pomp. Zakład elektromechaniczny i chłodniczy Henryka Wiąza oferuje naprawę wielu odmian pompy, w tym hydroforowych, głębinowych, ściekowych, wirnikowych i specjalnych. Ponadto firma zajmuje się takimi zagadnieniami, jak dostawa, montaż i serwis urządzeń chłodniczych. Zaliczają się do nich:
-mroźnie,
-osuszacze powietrza,
-schładzacze wody,
-zamrażarki niskotemperaturowe,
-lodówki gastronomiczne,
-agregaty chłodnicze.

Pracownicy przedsiębiorstwa montują też i naprawiają wentylację mechaniczną i klimatyzację oraz urządzenia wchodzące w skład automatycznej techniki udojowej.

Dopełnieniem oferty są modernizacje linii technologicznych oraz relokacje połączone z montażem kompletnych linii produkcyjnych.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Zakład elektromechaniczny i chłodniczy Henryka Wiąza. Więcej znajduje się na stronie internetowej. Pytania można też kierować na podany adres mailowy lub telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Damian
Kupiłem u nich pompę głębinową Hydro Vacuum. To świetne urządzenie, ale jak każde może czasem wymagać serwisu. Z tym nie było problemu i w tym zakładzie usunęli usterkę.

Słowa kluczowe