Skrzypa Z. Usługi sprzętowo-transportowe

Transport w pełnym zakresie, usługi sprzętem

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Krótka 2, 74-106 Żelisławiec zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Skrzypa Z. Usługi sprzętowo-transportowe

Informacje

Opis działalności
Firma Transbet, której właścicielem jest Zbigniew Skrzypa oferuje pełen zakres usług sprzętem budowlanym. Oferuje także usługi transportowe. Ma swoją siedzibę w Żelisławcu, w województwie zachodniopomorskim.
Produkty i usługi
Firma Transbet zajmuje się wynajmem maszyn budowlanych oraz transportem. Do dyspozycji ma nowoczesne maszyny, które pozwalają na szybkie i dokładne wykonanie prac. Sprzęt jest obsługiwany przez doświadczonego operatora, a przed wyjazdem maszyny są poddawane dokładnemu przeglądowi. Wynajmowane są ładowarki, spycharki, wywrotki i walce. Firma posiada także niezbędne pozwolenia oraz uprawnienia do wykonywania prac sprzętem budowlanym oraz transportu.

W zakresie prac sprzętem wykonywane są wykopy pod budowle różnego typu, między innymi pod hale, fundamenty, drogi i obiekty inżynieryjne. Firma tworzy także niwelacje wydzielonego terenu, nasypy oraz wymiany gruntu, a także zajmuje się utwardzaniem podłoża. Tworzy również drogi tymczasowe, parkingi oraz tereny zielone, a także zagospodarowuje niewykorzystane wcześniej tereny.

Oferta obejmuje także transport, w tym:
- transport niskopodwoziowy,
- transport ponadgabarytowy i ciężki,
- transport maszyn budowlanych, przemysłowych i rolniczych,
- transport konstrukcji stalowych,
- transport i pompowanie betonu,
- transport materiałów sypkich i kruszyw.

Firma zajmuje się także sprzedażą kruszyw betonowych, piasku, żwiru, mieszanek naturalnych, ziemi i czarnoziemu zarówno z recyklingu, jak i z własnej produkcji. Oferta obejmuje także rozbiórki i wyburzenia, a także odbiór gruzu. Zajmuje się także kruszeniem gruzu – przyjmuje gruz betonowy i ceglany z rozbiórek. Ponadto świadczy usługi z zakresu odświeżania.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń