Czekan

Przewozy autokarowe na terenie kraju i za granicą

Wynajem, serwis i sprzedaż autobusów
ul. Łużycka 130, 74-100 Gryfino zachodniopomorskie
Poniedziałek 09:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 18:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(91) 416 20 80
Czekan

Informacje

Opis działalności
Firmę Czekan prowadzimy już od 32lat! Jej siedziba znajduje się w Gryfinie, w województwie zachodniopomorskim, a właścicielem jest Zdzisław Czekan. Oferujemy transport autokarami oraz minibusami, które przewożą od 4 do 54 osób. Realizujemy transport krajowy oraz międzynarodowy, a także przewozy pracownicze.
Produkty i usługi
Firma Czekan działa dla Państwa już od 1988 roku. Bogate doświadczenie, które nabywamy w branży transportowej, przekłada się na bezpieczeństwo naszych pasażerów, a także coraz nowocześniejsze pojazdy, które tworzą naszą flotę autokarową. Klientów przewozimy na terenie kraju oraz za granicę. Autobusy są dostosowane do transportu osób niepełnosprawnych. Obsługa służy pomocą w każdej sytuacji. Firma działa według prawa i posiada licencje przewozowe, a także OC przewoźnika drogowego na terenie kraju i poza jego granicami. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, a także zorganizowanych grup i firm.

Do naszych usług należy między innymi:
- transport dzieci przedszkolnych i młodzieży szkolnej,
- transport Klientów na imprezy okolicznościowe,
- wyjazdy krajoznawcze (do stadniny koni w Bielinie i ogrodów dendrologicznych w Przelewicach),
- transport na wyjazdy biwakowe,
- transport na grzybobrania,
- transport osób zwiedzających gospodarstwa rolne,
- transport na imprezy sportowe,
- transport na szkolenia,
- transport kolonii.

Na terenie naszej firmy znajduje się parking całodobowy. Chętnie nawiążemy współpracę na stałe zlecenia związane z przewozem pracowników, czy dzieci do klubów sportowych. Współpracujemy z firmami, parafiami, urzędami, domami opieki społecznej i wieloma innymi instytucjami.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą z Gryfina - Czekan.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kazik
Moi pracownicy dojeżdżają autokarami tej firmy każdego dnia do pracy. Przewoźnik jest rzetelny. Nie spóźnia się i ma całkiem przystępne ceny. Firma ma też wygodne autokary, polecam.
W
Wiktoria
Polecam tę firmę do transportu za granicę. Ich autokary są niezwykle wygodne. Mają komfortowe siedzenia, ubikacje, cafe bar i przede wszystkim dobrze działającą klimatyzację. Długa podróż nawet w ciepłe dni nie jest uciążliwa. Kierowca jest miły i pomoże zapakować ciężkie torby.