Zakład Produkcyjno-Handlowy Wielobranżowy Henkan Kania Henryk

Sprzątamy w domach i nie tylko

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Szczecińska 94b, 74-107 Radziszewo zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Produkcyjno-Handlowy Wielobranżowy Henkan Kania Henryk
ul. Szczecińska 94b, 74-107 Radziszewo zachodniopomorskie
NIP
8580002059
Telefon
Zakład Produkcyjno-Handlowy Wielobranżowy Henkan Kania Henryk

Informacje

Opis działalności firmy Zakład Produkcyjno-Handlowy Wielobranżowy Henkan Kania Henryk w Radziszewo
Specjalistyczne Usługi Sprzątające Henkan prowadzimy od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Radziszewie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Właścicielem jest Henryk Kania.
Produkty i usługi
Przygotowaliśmy dla Państwa usługi polegające na sprzątaniu w domach, mieszkaniach oraz w biurach i innych pomieszczeniach. Mamy lata praktyki w tym fachu. Dysponujemy odpowiednimi sprzętami oraz wykorzystujemy specjalistyczne środki czyszczące.

Zlecić nam można sprzątanie dla wspólnot mieszkaniowych oraz sprzątanie osiedli, w tym klatek schodowych w blokach. Wykonujemy też sprzątanie hal i sprzątanie magazynów.

Proponujemy:

- bezwodne czyszczenie,
- sprzątanie po budowie,
- konserwacje parkietów,
- zabezpieczanie podłóg.

Poza tym wykonujemy zabezpieczanie podłóg z tworzyw sztucznych powłokami polimerowymi i akrylowymi oraz konserwację podłóg drewnianych.

W ofercie mamy mycie okien, mycie podłóg, mycie wszelkich schodów, parapetów i blatów. Odkurzamy, zamiatamy oraz wynosimy śmieci. Podejmujemy się także sprzątania łazienek i kuchni. W ramach tego czyścimy sprzęty oraz polerujemy armaturę.

Przygotowaliśmy także sprzątanie specjalistyczne. Zaliczamy do tego między innymi wywabianie plam z materiałów, w tym z tapicerki meblowej.

Zapraszamy - Henkan
Zasięg działania
Firma Zakład Produkcyjno-Handlowy Wielobranżowy Henkan Kania Henryk z lokalizacji: Radziszewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń