Mobilny Skup Złomu Joanna Szarfęberg

Złom ci zalega? Dzwoń, przyjedziemy!

ul. Kamieńska 11b lok. 10, 72-300 Gryfice zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
669 396 482
Adres korespondencyjny
ul. Kamieńska 11b lok. 10, 72-300 Gryfice zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Mobilny skup złomu na terenie województwa zachodniopomorskiego Zajmujemy się skupem złomu. Surowce wtórne, złom, montaż, cięcie stali, cięcie gazami, skup złomu, złom, skup metali kolorowych, metale kolorowe, aluminium, skup żeliwa, odbiór komputerów, akumulatory, złom zużytych urządzeń elektronicznych, komputery, kable.
Produkty i usługi
Skup złomu z dojazdem do klienta. Dojazd do klienta. Skup złomu stalowego, żeliwnego, metali kolorowych, akumulatorów, kabli miedzianych, kabli aluminiowych, silników elektrycznych, rozbiórki złomu, kable miedziane, aluminiowe, silniki elektryczne, złom stalowy, ciecie.
Skup złomu stalowego i skup kabli

Prowadzimy w Gryficach skup złomu z dojazdem do klientów, którzy nie mogą osobiście dotrzeć do nas z odpadami. Oferta naszej firmy jest bardzo rozbudowana. Specjalizujemy się w skupie złomu stalowego, a także skupie kabli miedzianych i skupie metali kolorowych. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zaufanie naszej firmie, mogą liczyć na pełen profesjonalizm i doświadczenie pracowników. Znamy tę branżę od podszewki, przez cały czas bierzemy nasiebie odbiór złomu, a także przeprowadzamy recykling najróżniejszych materiałów.

DETAL I HURT
Osoby zgłaszające się do nas mogą liczyć na propozycję skupu złomu z transportem zarówno w ilościach detalicznych, jak i hurtowych. W codziennej praktyce staramy się przede wszystkim wychodzić naprzeciw potrzebujących nas klientów. Nie selekcjonujemy kontrahentów – podejmujemy się współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedstawicielami firm oraz instytucji. Zachęcamy do aktualnego cennika skupu metali kolorowych, a także pozostałego przyjmowanego przez nas złomu.
Marki i specjalizacje
SKUP ZŁOMU STALOWEGO

Złom stalowy:
blachy,
tregry,
kątowniki,
rury.
Złom żeliwny:
żeliwo maszynowe,
rury żeliwne,
grzejniki,
wanny.

SKUP METALI KOLOROWYCH

miedź,
mosiądz,
cynk,
stal,
ołów,
brąz,
stal nierdzewną.

SKUP I RECYKLING KABLI

kable miedziane(cienkie, grube) ,
kable aluminiowe,
kable ziemne (olejaki).

INNE

silniki elektryczne,
alternatory,
rozruszniki,
wirniki,
cewki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
Tomek
Super firma. Odbiór złomu w dogodny dla klienta termin. Wysokie ceny. Polecam
Z
K
Zadowolony klient
Profesjonalna firma. Szybko sprawnie.