Kancelaria Radcy Prawnego Konsultant Radca Prawny Maciej Roczyński

Doradztwo prawne i pełna obsługa prawnicza

Radcy prawni
pl. Zwycięstwa 9/1, 72-300 Gryfice zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(91) 384 88 54
913848854
Kancelaria Radcy Prawnego Konsultant Radca Prawny Maciej Roczyński

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy k specjalizuje kancelarią adwokacką, która specjalizuje się w sprawach odnośnie prawa cywilnego, administracyjnego, rodzinnego i prawa pracy. Właścicielem jest Maciej Roczyński, a nasza siedziba znajduje się w Gryficach, w województwie zachodniopomorskim.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem doradztwa prawnego oraz zapewniamy pełną obsługę prawną dla firm oraz Klientów indywidualnych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na dokładne świadczenie swoich usług. Dzięki temu mogliśmy pomóc znacznej ilości Klientów.

Dziedziny prawa, które są naszą specjalnością, to:
- prawo cywilne,
- prawo spadkowe,
- prawo rodzinne,
- prawo pracy,
- prawo administracyjne,
- prawo gospodarcze i spółdzielcze,
- prawo budowlane, nieruchomości czy przewozowe.

Dodatkowo możemy sporządzać umowy czy opinie prawne. Podejmujemy się spraw o zapłatę, alimenty czy podział spadku. Dodatkowo dochodzimy roszczeń oraz prowadzimy negocjacje. Reprezentujemy swoich Klientów w sprawach rozwodowych, separacji czy w wielu innych sprawach przed wieloma rodzajami władzy administracyjnej.

Możecie na nas Państwo również liczyć w zakresie dochodzenia zachowku, sporządzanie testamentu czy prawną obsługę inwestycji. Nieustannie studiujemy coraz to nowsze przepisy prawne. Dzięki temu możemy zwiększać naszą efektywność w działaniu. W stu procentach angażujemy się w sprawy naszych Klientów.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt z kancelarią w Gryficach.
Marki i specjalizacje
Kancelaria udziela porady prawne i niesie pomoc prawną oraz zajmuje się reprezentacją prawną, zarówno osób fizycznych jak i instytucji, oraz podmiotów gospodarczych. Celem Kancelarii jest efektywne rozwiązywanie problemów, przy wykorzystaniu posiadanej wiedzy i doświadczenia, oraz z uwzględnieniem jak najlepszego interesu Klientów. Profesjonalna obsługa prawna to w rzeczywistości dodatkowy zysk i bezpieczeństwo finansowe.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń