Ecoterm serwis kotłów Sławomir Pyta

Montaż, konserwacja oraz serwis kotłów gazowych.

Usługi gazownicze
72-330 Rogowo 61f/4 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ecoterm serwis kotłów Sławomir Pyta

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy ECOTERM znajduje się w Rogowie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Specjalizujemy się w serwisowaniu kotłów gazowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2015 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Sławomir Pyta.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest wykonywanie instalacji wodnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania. W naszej ofercie można również znaleźć montaż urządzeń gazowych, w tym kotłów gazowych i podgrzewaczy wody. Podejmiemy się pierwszego uruchomienia kotłów.

Oferujemy również:
- naprawy gwarancyjne,
- naprawy pogwarancyjne,
- przeglądy pogwarancyjne.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wytrawianie wymienników ciepła oraz zasobników -odkamienianie za pomocą pompy do tego przeznaczonej oraz specjalistycznych płynów. Nasza oferta obejmuje również uzupełnianie gazów w naczyniach kompensacyjnych.

Przeprowadzamy również analizy spalin przy kotłach kondensacyjnych oraz pomiary tlenowe przy kotłachz zamknięta komorą spalania. Oferujemy również obsługę kotłowni kaskadowych i olejowych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi montaż grzejników.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń