72-510 Koniewo 4, woj. zachodniopomorskie
Informacje
Do Czysta Natalia Ardan prowadzi działalność w branży Sprzątanie wnętrz i mycie okien.
Siedziba firmy znajduje się w Koniewo ( województwo zachodniopomorskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z Do Czysta Natalia Ardan – kieruj się pod adres: Koniewo 4
Z Do Czysta Natalia Ardan możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: doczystawolin@wp.pl
lub telefonicznie, pod numerem 724 511 980
Podobne firmy w okolicy
Gradowa 3, Świnoujście
Sprzątamy profesjonalnie i kompleksowo !Zatrudniamy kompetentny i miły zespół pracowniczy oraz dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu wszystkie usługi porządkowe wykonujemy rzetelnie i terminowo. Chętnie podejmujemy się również pielęgnacji terenów zielonych, a w okresie zimowym - odśnieżania.
Matejki 46B lok. 30, Świnoujście
Sprzątanie pobudowlane dużych obiektów, sprzątanie statków. Kompleksowa i szybka realizacja.Generalnie zajmujemy się sprzątaniem promów oraz wszelkich jednostek pływających po morzu Bałtyckim. Oferujemy szeroki zakres usług związanych ze sprzątaniem (również pobudowlanym), utrzymywaniem obiektów w czystości oraz pracami sezonowymi (odśnieżanie, koszenie).
Mazowiecka 14 lok. 4, Świnoujście
Kompleksowe usługi sprzątające mieszkań, domów, biur, hoteli. Profesjonalnie i szybko.Sprzątamy również pomieszczenia po remontach. Zapraszamy do kontaktu ! Usługi sprzątające tel.: 507063344
5, Węgorzyce
Świadczymy usługi porządkowe w oparciu o własną bazę maszyn i środków czystości najwyższej światowejjakości. Osiągamy najwyższą skuteczność naszej działalności wykonując wszelkie prace porządkowe zgodnie z przyjętymi na wstępie ustaleniami.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
72-510 Koniewo 4, woj. zachodniopomorskie