Carmen Małgorzata Sagan

Nasi kucharze zawsze gotują z pasją, wyobraźnią i zdrowo!

Restauracje
pl. Neptuna 6, 72-500 Międzyzdroje zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
661 521 140
Adres korespondencyjny
pl. Neptuna 6, 72-500 Międzyzdroje zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Carmen jest kameralną restauracją znajdującą się w Międzyzdrojach, prowadzoną przez Małgorzatę Sagan Specjalnością restauracji jest kuchnia regionalna choć można tu także skosztować kuchni z wielu zakamarków świata np. hiszpańskiej lub włoskiej.Tu zjesz smacznie i zdrowo w kameralnym nastroju!
Produkty i usługi
W restauracji Carmen spróbują Państwo kuchni z różnych zakamarków świata. Przeniosą się Państwo do gorących Włoch lub Hiszpanii lub skosztują kuchni domowej jak sprzed lat. W naszej kameralnej restauracji mamy wszystko. Od miłego i przyjemnego nastroju w którym każdy gość może wypocząć i zapomnieć o pędzie życia aż po zdrowe i świeże jedzenie przygotowywane na bieżąco ze składników najwyższej jakości.

W naszym menu znajdą Państwo takie kuchnie jak:
- Kuchnia Polska i regionalna,
- Kuchnia śródziemnomorska - włoska i hiszpańska,
- Kuchnia wegetariańska,

Smakoszom kuchni Polskiej i tradycyjnej polecamy dziczyznę przygotowaną według oryginalnych staropolskich receptur. Fanów kuchni śródziemnomorskiej zapraszamy na świeże i delikatne ryby oraz owoce morza. . Przygotowując dania tworzymy własne marynaty, mieszanki ziół i przypraw dzięki czemu każde danie będzie niepowtarzalne.

Serwujemy oryginalną włoską kawę, delikatną i aromatyczną. Posiadamy szeroki wybór dobrej jakości win włoskich, hiszpańskich, z Nowego Świata. Na deser polecamy ciasta własnego wypieku jak u mamy. Nasza restauracja jest przyjazna dzieciom - posiadamy krzesełka dla dzieci aby mogli Państwo zjeść posiłek całą rodziną, gdy się będą nudziły zapraszamy do kącika z kredkami i kolorwankami.

W naszej restauracji jest miejsce dla każdego - zapraszamy również z czworonogami!

Zapraszamy do kontaktu, udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji.
Marki i specjalizacje
Organizujemy:

- przyjęcia okolicznościowe ( wesela, komunie, chrzty, urodziny)
- imprezy biznesowe ( imprezy firmowe, integracje, konferencje)

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń