Damian Kruczek prace ziemne

Wynajem sprzętu budowlanego do robót ziemnych

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Mała 5 b/2, 72-510 Wolin zachodniopomorskie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(8 opinii) napisz opinię
Damian Kruczek prace ziemne

Informacje

Opis działalności
Prace Ziemne to firma należąca do Damiana Kruczka i znajduje się w Wolinie, w województwie zachodniopomorskim. Zajmujemy się wynajmem specjalistycznych maszyn budowlanych, a także wykonywaniem robót ziemnych oraz prac ogólnobudowlanych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Prace Ziemne oferuje Państwu wynajem maszyn budowlanych przystosowanych do wykonywania robót ziemnych nawet w trudnym terenie. Nasz tabor pojazdów wciąż się powiększa. Na ten moment oferujemy Państwu wynajem sprzętu takiego jak:
- wywrotki,
- ładowarka,
- minikoparka,
- koparko-ładowarka.

Maszyny są ergonomiczne, mają niskie spalanie i można nimi wykonać wiele prac ziemnych typu:
- roboty drogowe,
- wykopy pod inwestycje,
- wykopy pod szamba i baseny,
- korytowanie,
- wymiana gruntu,
- niwelacja terenu,
- utwardzanie nawierzchni,
- skarpowanie i hałdowanie,
- równanie terenu i czyszczenie rowów.

Wywrotki, które wynajmujemy, zapewniają szybki załadunek i rozładunek materiałów budowlanych oraz kruszyw. Wszystkie pojazdy przechodzą regularną kontrolę, co zapewnia im bezawaryjną pracę, która nie generuje niepotrzebnych przestojów.

Oferujemy wywrotki marki MAN, ładowarkę marki JCB oraz koparko-ładowarkę marki CASE.

Zapewniamy atrakcyjne ceny za wynajem maszyn budowlanych wraz z operatorem oraz terminowe wykonanie wszystkich zleceń. Za pomocą urządzeń zajmujemy się także transportem krajowym i międzynarodowym oraz usługami brukarskimi.

Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż kruszyw. Zapraszamy do kontaktu z firmą Prace Ziemne z Wolina.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
M
Mariusz
Naprawdę niska cena za kilka dni pracy ładowarką. Myślę, że nawet jedna z najtańszych firm w zakresie prac budowlanych na terenie województwa.
M
Marlena
Mają doświadczenie w robotach drogowych. Zajmują się także transportem ziemi na budowę. Wielozadaniowa firma z nowoczesnymi wywrotkami i miłą obsługą.
K
Kuba
Wynająłem operatora i koparko-ładowarkę z tej firmy. Niwelacja poszła w szybkim tempie. Ziemia jest równa i gotowa do budowy.
U
Ula
Doskonała firma do przeprowadzania prac drogowych w lasach państwowych. Szybko, bez opóźnień i w dobrej cenie.
P
Piotrek
Firma budowała mój dom jednorodzinny. Powierzyłem im dosłownie wszystko, od wykopów pod fundamenty, po stawianie konstrukcji nośnych, elewacji, dachu oraz prac wykończeniowych. To znacznie obniżyło koszty na wynajem wielu fachowców. Wszystko zrobione solidnie. Dom jest stabilny i nie ma wad konstrukcyjnych.
F
Fryderyk
Bardzo dobra firma, która zna się na pracach ziemnych. Wykopali dla mnie staw, a także wykopy potrzebne do montażu przyłączy sanitarnych. Nowoczesne maszyny szybko poradziły sobie na trudnym terenie.
A
Andrzej
Od tej firmy kupiłem ziemię oraz gruz na moją budowę. Wynająłem ich także do przeprowadzenia wykopów pod przyłącza. Mają markowy sprzęt i precyzyjnych operatorów. Polecam ich.
A
Arkadiusz
Serdecznie polecam firmę Pana Damiana Kruczka. To doświadczony fachowiec, który zajął się niwelacją terenu pod zabudowę. Następnie przeprowadził utwardzanie terenu oraz wykopy. Doskonały sprzęt sprawił, że prace szły bardzo szybko, bez przestojów. Wszystko zrobione według projektu za niewielką kwotę, w porównaniu do innych firm.