"Lind" Spółka z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą!

Produkcja roślin i nasion
78-133 Kędrzyno 24 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(94) 351 04 51
Adres korespondencyjny
78-133 Kędrzyno 24 zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w sprzedaży zbóż i sadzeniaków ziemniaka. „LIND” Spółka z o.o. powstała jesienią 1996 roku jako inwestycja rodzinnej firmy rolniczej z 40-letnim dziś doświadczeniem w produkcji sadzeniaka ziemniaka o wysokim stopniu kwalifikacji.
Produkty i usługi
Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży zbóż i sadzeniaków ziemniaka. Współpracujemy jedynie z renomowanymi i sprawdzonymi producentami. Naszym głównym dostawcą jest szkocka firma J& WF Lind, która zaopatruje nas w zdrowy i przebadany laboratoryjnie materiał bazowy. Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich oferowanych plonów. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Nasiennej. Pozostajemy również w ścisłej współpracy z Inspekcją Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

W ofercie posiadamy szeroki wybór:
pszenicy konsumpcyjnej
różnego rodzaju zbóż
rzepaku
jęczmienia browarnego
ziemniaków oraz ich sadzeniaków
Nasze plantacje to 2200 hektarów ziem położonych nad polskim wybrzeżem, które uważane są za najlepsze grunty do hodowli sadzeniaków. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie przesortować nawet trzysta ton plonów dziennie. W magazynach zainstalowaliśmy innowacyjny system wentylacji, pozwalający przechowywanym towarom na zachowanie świeżości przez długi czas.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń