Albatros Ośrodek Wczasowy

Szeroki wybór pokoi do wynajęcia nad morzem.

Pensjonaty, hostele i ośrodki wypoczynkowe
ul. 6 Dywizji Piechoty 27, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 219 264
Adres korespondencyjny
ul. 6 Dywizji Piechoty 27, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Ośrodek Wczasowy Albatros znajdujący się nieopodal centrum Ustronia Morskiego, oferuje szeroki wybór pokoi do wynajęcia. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 2002 roku.
Produkty i usługi
Planując wyjechać nad morze, większość osób poszukuje wcześniej idealnego lokum zarówno dla siebie, jak i swoich dzieci, czy wymagającej rodziny. Ośrodek Albatros to przede wszystkim szeroki wybór atrakcji dla najbardziej wymagającego Klienta.

Decydując się na wybór tej firmy, mają Państwo możliwość przejrzenia nawet 23 dostępnych pokoi, w tym apartamentów i pomieszczeń dla dwóch, trzech, a nawet czterech osób.

W obiekcie dostępna jest masa rozrywki i możliwości rekreacyjnych, w tym między innymi:
- siłownia
- bilard
- sauna
- pokój zabaw
- boisko do siatkówki
- miejsce na grilla
A to zaledwie początek listy usług, jakie mają Państwo do dyspozycji. Ośrodek wypoczynkowy oferujerównież zamówienie transportu z dworca PKP, czy PKS w Kołobrzegu.

Dla Klientów dokonujących rezerwacji dostępny jest darmowy parking na terenie ośrodka. Wybierając noclegi w tym przedsiębiorstwie, mają Państwo także gwarancję umiejscowienia się blisko morza. Ośrodek wczasowy dzieli od wody zaledwie 300 metrów.

Pokoje wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt, taki jak telewizory, łazienki, łóżka kontynentalne, mini barek, internet i specjalny zestaw powitalny.

Korzystając z dopiero co utworzonej kawiarni lub bilardu, istnieje możliwość wynajęcia DJ'a. W pobliżu Ośrodka Wczasowego Albatros mieści się kort tenisowy, Aquapark, Western Park, jak również miejsce dla zwolenników poruszania się ścieżkami rowerowymi wzdłuż morza.

Albatros to idealne miejsce do spędzenia czasu z całą rodziną. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i przejrzenia galerii, cennika, jak również zapraszamy do skontaktowania się w celu rozwiania wszelkich wątpliwości.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń