Gabinet Psychologiczny Alicja Jaszczyńska w Panoramie Firm

Gabinet Psychologiczny Alicja Jaszczyńska

Profesjonalna terapia uzależnień i współuzależnień, oraz problemów emocjonalnych

ul. Emilii Gierczak 4 lok. 1
78-100 Kołobrzeg, woj. zachodniopomorskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 20:00
 2. wtorek:
  08:00 - 20:00
 3. środa:
  08:00 - 20:00
 4. czwartek:
  08:00 - 20:00
 5. piątek:
  08:00 - 20:00
 6. sobota:
  08:00 - 20:00
 7. niedziela:
  08:00 - 20:00
Informacje

Opis działalności

Usługi psychologiczne, depresja, obniżony nastrój, problemy życiowe.

O nas

Psychoterapią zajmuję się od 25 lat. Stopniowo nabywałam doświadczenia i umiejętności w wypracowaniu swojej indywidualnej techniki pracy z pacjentem. W celu poprawienia skuteczności i podnoszenia jakości obopólnej pracy, przeszłam zalecaną przez mentorów psychoterapii terapię własną. Korzystam również z superwizji i ustawicznie się kształcę.

Ścieżka edukacyjna:
- Studium Pomocy Psychologicznej – Instytut Psychologii Zdrowia i Trzeźwości Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Warszawa 1995
- Studium Terapii Uzależnień – Centrum Szkoleń i Psychoedukacji Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Warszawa – 2007 (w procesie certyfikacyjnym)
- Uniwersytet Szczeciński Socjologia. Szczecin
- Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Sopot.

Ścieżka zawodowa:
- Poradnia Uzależnień w Kołobrzegu 1993-1995,
- Konsultant d/s Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Ustronie Morskie 1994- 2002,
- Urząd Gminy Ustronie Morskie -Klub Promocji Zdrowego Stylu Życia 1995 -2002,
- Klub Pacjenta Stowarzyszenia Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz Ich Rodzin i Przyjaciół „Feniks”. Kołobrzeg 2002
- Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Kołobrzeg 2004,
- Regionalny Szpital oddział psychiatryczny w Kołobrzegu.
- Staż zawodowy w Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzaleznień Stanomino woj. Zachodniopomorskie
- Staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. J.Sobieskiego. Warszawa.
- Praktyka prywatna – Gabinet psychoterapeutyczny

Nasi główni klienci

Zapraszam serdecznie każdego z Was :)

Marki i specjalizacje

Kwalifikacje zawodowe rekomendowane przez Państwową Agencję
Rozwiązywania Problemów Alkoholowych PARPA Warszawa
Studium Pomocy Psychologicznej - Instytut Psychologii Zdrowia i Trzeźwości Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Warszawa 1995
Studium Terapii Uzależnień - Centrum Szkoleń i Psychoedukacji Instytutu Psychologii Zdrowia
Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Warszawa -2007

Produkty i usługi

Zapraszam do gabinetu psychoterapii.

Świadczę profesjonalną pomoc w zakresie
terapii uzależnień i współuzależnień, oraz problemów natury emocjonalnej.

Terapia obejmuje również osoby wywodzące się z rodzin dotkniętych jakąkolwiek dysfunkcją.
Osoby dotknięte uzależnieniem potrzebują czasu aby ten problem dostrzec.

W tym wypadku czas działa na niekorzyść, dlatego bliscy mogą wcześniej skorzystać z konsultacji. Należy reagować natychmiast.
Terapia skieruje na proces uwalniania się z pułapki uzależnienia i przyśpieszy proces wyjścia z nałogu, depresji i innych zaburzeń oraz dysfunkcji.

Zakres psychoterapii:

- diagnoza uzależnień,
- problemy emocjonalne i psychiczne,
- urazy psychiczne,
- terapia rodzin,
- przemoc,
- problemy wychowawcze,
- terapia uzależnień i współuzależnień, :
- uzależnienie od narkotyków,
- uzależnienie od leków,
- uzależnienie od hazardu,
- uzależnienie od komputera, uzależnienie od zakupów, od seksu
- metoda interwencji kryzysowej,
- problemy emocjonalne nie związane z uzależnieniem,
- możliwość uczestnictwa w grupach terapeutycznych,
- zaburzenia odżywiania - anoreksja, bulimia.

Oferuję również szeroki zakres tematyczny szkoleń dotyczących promocji zdrowia psychicznego.

W tym radzenie sobie ze stresem, wypalenie zawodowe, rozwój osobisty oraz inne tematy będące zapotrzebowaniem Zamawiającego.

Tematy szkoleń:

- Przemoc i jej przeciwdziałanie.
- Agresja jako zjawisko społeczne.
- Zapobieganie bezrobociu i wychodzenie z niego.
- Wewnętrzny potencjał człowieka, wychodzenie z wyuczonej bezradności.
- Bezdomność - jej przyczyny i sposoby wychodzenia z bezdomności.
- Edukacja społeczna jako czynnik zapobiegania stygmatyzacji.
- Alkoholizm i wszelkie inne uzależnienia w formie edukacji i działań profilaktycznych.

Certyfikaty

Ścieżka Zawodowa :Poradnia Uzależnień w Kołobrzegu 1993-1995,Konsultant d/s Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów AlkoholowychUstronie Morskie 1994- 2002,Urząd Gminy Ustronie Morskie -Klub Promocji Zdrowego Stylu Życia 1995 -2002,Klub Pacjenta Stowarzyszenia Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz Ich Rodzin i Przyjaciół "Feniks", Kołobrzeg 2002 - nadal,Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Kołobrzeg 2004-nadal,Regionalny Szpital w Kołobrz

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Koszalin, Świdwin, Gryfice, Kołobrzeg, Białogard, Łobez
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(18 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Opinie użytkowników
polecam
2018-08-22
Mariusz Jasitczak
2018-07-11
Jestem z Łodzi. Od lat leczę psychiatrycznie. Mam zaburzenia lękowe połączone ze schizofrenią. Jestem osoba uzależnioną od spożywania dużych dawek alkoholu. Bardzo dużo konfabuluję. Dzięki pomocy Zakładu Psychiatrycznego w Kołobrzegu, mam bardzo duże nadzieję na poprawę. Już widać pierwsze efekty. Rozgraniczam fikcję od prawdy. Wiem, że jestem zwykłym statystą, a nie aktorem.
chodząca depresja
2018-07-05
Rekomenduję bardzo pozytywnie . Polecam trafić do pani Alicji, zawsze pomoże.
Ona
2017-12-04
Witam, dołączam się do ślicznych opinii o pani Ali. Jest to osoba szczera i życzliwa, dziękuję za okazaną prawdziwą i szczerą pomoc w tej trudnej sytuacji, w jakiej się znalazłam.
.
2017-05-15
Sylwia
2016-11-14
Szczerze Polecam Panią Alicję. Jesteśmy razem z partnerem w trakcie terapii u Pani Alicji a już po pierwszej sesji zauważyliśmy z Partnerem pozytywne zmiany w naszym związku. Pani Alicja potrafiła trafnie zdiagnozować nasz problem - okazała się nim komunikacja między nami. Cały czas mamy w głowie jej słowa i wskazówki jak do siebie się odnosić, jak postępować w życiu i względem siebie. Tych wskazówek było tak wiele i były tak trafione, że chyba spiszę je w pamiętniku aby zawsze pamiętać. Dziękuję Pani Alicjo i proszę o więcej cennych wskazówek (zwłaszcza dla Partnera ;)
D.
2016-02-02
Bardzo mi było miło pracować nad sobą w gabinecie Pani Alicji. Profesjonalna pomoc. Zrozumiałam co się dzieje w mojej głowie i z pomocą Pani Alicji staram się wychodzić na prostą. Serdecznie Polecam i bardzo dziękuję.
K.
2015-10-21
Pani Alicjo, jest Pani świetnym specjalistą. Pomogła mi Pani wyjść z ciężkiego uzależnienia od hazardu. Świat który mnie otacza nabrał kolorów. Nie widzę go teraz przez szklany ekran monitora, zapatrzony w cyferki z wynikiem i kursami spotkań sportowych, odcinając się tym samym od realnego życia. Odbudowałem swoje relacje z najbliższymi z przyjaciółmi, snuję plany na przyszłość - ponownie stałem się Człowiekiem, czując się wcześniej jak jego wrak. Jeżeli w moim życiu pojawia się problem, nie uciekam od niego, pokonuję go ponieważ teraz mam świadomość siły jaka we mnie drzemie, a którą Pani pomogła mi odnaleźć. Dziękuję.
Gall Anonim :)
2015-05-27
Szczerze polecam! Pani Jaszczyńska jest bardzo kompetentną i wykształconą osobą. Wie, jak rozmawiać z pacjentem i porusza istotne sprawy, które bardzo zmieniają sposób myślenia. Dzięki Pani Alicji zyskałam pewność siebie i wiem, że mogę sięgać wyżej, bo jestem tego warta. Nie żałuję tego, że moja stopa przekroczyła próg gabinetu.
Lila K
2015-01-23
Bardzo profesjonalna pomoc, Pani Alicja jest bardzo ludzka, życiowa. Bardzo stresowałam się pierwszą wizytą, a teraz na każdą kolejną idę z uśmiechem – wiem, że jestem w dobrych rekach! Dziękuję i polecam!
Zuzka
2015-01-12
Bardzo gorąco polecam gabinet Pani Alicji!!! Dzięki niej moje życie znów nabrało sensu a problemy, z którymi się borykałam poszły w niepamięć. Dziękuję bardzo i polecam!
Kasia
2014-12-27
Dzięki pani Alicji znów mogę się uśmiechać i mam siłę, żeby stawiać czoło codziennym problemom. Polecam!!!
Zbigniew G
2014-02-19
Po stracie bliskiej mi osoby przez dłuższy czas pozostawałem w głębokiej depresji. Nie jestem zwolennikiem leczenia farmakologicznego więc postanowiłem skorzystać z pomocy psychoterapeuty. Z pierwszym do którego się udałem nie potrafiłem nawiązać kontaktu. Znajoma poleciła mi gabinet Pani Jaszczyńskiej. Po kilku seansach jestem już na właściwej drodze do uleczenia swojej duszy. Pełna empatii i chęci niesienia pomocy osoba. Tym, którzy nie potrafią sami poradzić sobie z problemami polecam ten gabinet.
popis
2014-02-14
dziękuje z całego serca Pani Ani :)
Akrobatka
2013-03-02
Byłam U Pani Alicji już kilka razy. I muszę przyznać, że naprawdę mi pomogła. Za każdym razem wychodząc z gabinetu czuje, że mam po co żyć! Polecam z całego serca! Dziękuje Pani Alu!
K.T.
2013-02-08
Bardzo polecam ten gabinet. Wysoki poziom i absolutny profesjonalizm.
2013-01-16
Polecam bardzo. Absolutny profesjonalizm i doświadczenie. Po długich poszukiwaniach otrzymałem pomoc . Trafne nazwanie mojego problemu i pomoc w poradzeniu sobie z nim. Jestem bardzo wdzięczny.
Małgorzata
2011-03-22
Cudowna Pani Psycholog, polecam...
Pokaż więcej
psycholog, Polski psycholog Anglia, seksuolog, psychiatra, terapia, psychoterapia, seksuologia, leczenie uzależnień, leczenie narkomanii, współuzależnienie, seksuolog Londyn, psycholog on-line, depresja, leczenie depresji, Polski Psycholog Londyn, lekarz psycholog, lekarz psychiatra, problemy seksualne, zaburzenia seksualne, zaburzenia psychiczne, psycholog dziecięcy, AA terapia, zazdrość, kontrola złości, terapie uzależnień, prywatny psycholog, prywatni psycholodzy, leczenie nerwic, dobry psycholog, terapia par, psycholog małżeński, mediator, psychoanalityk, psychoanaliza, leczenie psychiatryczne, przychodnia psychologiczna, przychodnia seksuologiczna, skuteczny psycholog, psycholog młodzież, psycholog lęki, jak pomóc dziecku, klinika psychologiczna, psycholog przez internet, psycholog internetowy, porady psychologiczne internetowe, porady psychologiczne internetowo, terapeuta, psycholog kliniczny, najlepszy psycholog, psycholog od dzieci, psycholog seksuolog, specjalista psycholog, psychologia, tani psycholog, psycholog dla młodzieży, psycholog uzależnienia, psycholog od uzależnień

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Emilii Gierczak 4 lok. 1
78-100 Kołobrzeg, woj. zachodniopomorskie