Gabinet Psychologiczny Alicja Jaszczyńska

Profesjonalna terapia uzależnień i współuzależnień, oraz problemów emocjonalnych

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Emilii Gierczak 4 lok. 1, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie
Poniedziałek 9:30 - 18:00
Wtorek 9:30 - 18:00
Środa 9:30 - 18:00
Czwartek 9:30 - 18:00
Piątek 9:30 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(18 opinii) napisz opinię
Gabinet Psychologiczny Alicja Jaszczyńska

Informacje

O nas
Psychoterapią zajmuję się od 1991 roku. Stopniowo nabywałam doświadczenia i umiejętności w wypracowaniu swojej indywidualnej techniki pracy z pacjentem. W celu poprawienia skuteczności i podnoszenia jakości obopólnej pracy, przeszłam zalecaną przez mentorów psychoterapii terapię własną. Korzystam również z superwizji i ustawicznie się kształcę.

Ścieżka edukacyjna:
- Studium Pomocy Psychologicznej – Instytut Psychologii Zdrowia i Trzeźwości Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Warszawa 1995
- Studium Terapii Uzależnień – Centrum Szkoleń i Psychoedukacji Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Warszawa – 2007 (w procesie certyfikacyjnym)
- Uniwersytet Szczeciński Socjologia. Szczecin
- Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Sopot.

Ścieżka zawodowa:
- Poradnia Uzależnień w Kołobrzegu 1993-1995,
- Konsultant d/s Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Ustronie Morskie 1994- 2002,
- Urząd Gminy Ustronie Morskie -Klub Promocji Zdrowego Stylu Życia 1995 -2002,
- Klub Pacjenta Stowarzyszenia Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz Ich Rodzin i Przyjaciół „Feniks”. Kołobrzeg 2002
- Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Kołobrzeg 2004,
- Regionalny Szpital oddział psychiatryczny w Kołobrzegu.
- Staż zawodowy w Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzaleznień Stanomino woj. Zachodniopomorskie
- Staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. J.Sobieskiego. Warszawa.
- Praktyka prywatna – Gabinet psychoterapeutyczny
Opis działalności
Usługi psychologiczne, depresja, obniżony nastrój, problemy życiowe.
Produkty i usługi
Zapraszam do gabinetu psychoterapii.

Świadczę profesjonalną pomoc w zakresie
terapii uzależnień i współuzależnień, oraz problemów natury emocjonalnej.

Terapia obejmuje również osoby wywodzące się z rodzin dotkniętych jakąkolwiek dysfunkcją.
Osoby dotknięte uzależnieniem potrzebują czasu aby ten problem dostrzec.

W tym wypadku czas działa na niekorzyść, dlatego bliscy mogą wcześniej skorzystać z konsultacji. Należy reagować natychmiast.
Terapia skieruje na proces uwalniania się z pułapki uzależnienia i przyśpieszy proces wyjścia z nałogu, depresji i innych zaburzeń oraz dysfunkcji.

Zakres psychoterapii:

- diagnoza uzależnień,
- problemy emocjonalne i psychiczne,
- urazy psychiczne,
- terapia rodzin,
- przemoc,
- problemy wychowawcze,
- terapia uzależnień i współuzależnień, :
- uzależnienie od narkotyków,
- uzależnienie od leków,
- uzależnienie od hazardu,
- uzależnienie od komputera, uzależnienie od zakupów, od seksu
- metoda interwencji kryzysowej,
- problemy emocjonalne nie związane z uzależnieniem,
- możliwość uczestnictwa w grupach terapeutycznych,
- zaburzenia odżywiania - anoreksja, bulimia.

Marki i specjalizacje
Kwalifikacje zawodowe rekomendowane przez Państwową Agencję
Rozwiązywania Problemów Alkoholowych PARPA Warszawa
Studium Pomocy Psychologicznej - Instytut Psychologii Zdrowia i Trzeźwości Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Warszawa 1995
Studium Terapii Uzależnień - Centrum Szkoleń i Psychoedukacji Instytutu Psychologii Zdrowia
Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Warszawa -2007

Certyfikaty
Ścieżka Zawodowa :Poradnia Uzależnień w Kołobrzegu 1993-1995,Konsultant d/s Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów AlkoholowychUstronie Morskie 1994- 2002,Urząd Gminy Ustronie Morskie -Klub Promocji Zdrowego Stylu Życia 1995 -2002,Klub Pacjenta Stowarzyszenia Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej oraz Ich Rodzin i Przyjaciół "Feniks", Kołobrzeg 2002 - nadal,Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Kołobrzeg 2004-nadal,Regionalny Szpital w Kołobrz
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
białogardzki, gryficki, kołobrzeski, Koszalin, łobeski, świdwiński

Opinie

(18 opinii) napisz opinię
P
polecam
polecam
M
J
Mariusz Jasitczak
Jestem z Łodzi. Od lat leczę psychiatrycznie. Mam zaburzenia lękowe połączone ze schizofrenią. Jestem osoba uzależnioną od spożywania dużych dawek alkoholu. Bardzo dużo konfabuluję. Dzięki pomocy Zakładu Psychiatrycznego w Kołobrzegu, mam bardzo duże nadzieję na poprawę. Już widać pierwsze efekty. Rozgraniczam fikcję od prawdy. Wiem, że jestem zwykłym statystą, a nie aktorem.
C
D
chodząca depresja
Rekomenduję bardzo pozytywnie . Polecam trafić do pani Alicji, zawsze pomoże.
O
Ona
Witam, dołączam się do ślicznych opinii o pani Ali. Jest to osoba szczera i życzliwa, dziękuję za okazaną prawdziwą i szczerą pomoc w tej trudnej sytuacji, w jakiej się znalazłam.
.
.
Polecam.
S
Sylwia
Szczerze Polecam Panią Alicję. Jesteśmy razem z partnerem w trakcie terapii u Pani Alicji a już po pierwszej sesji zauważyliśmy z Partnerem pozytywne zmiany w naszym związku. Pani Alicja potrafiła trafnie zdiagnozować nasz problem - okazała się nim komunikacja między nami. Cały czas mamy w głowie jej słowa i wskazówki jak do siebie się odnosić, jak postępować w życiu i względem siebie. Tych wskazówek było tak wiele i były tak trafione, że chyba spiszę je w pamiętniku aby zawsze pamiętać. Dziękuję Pani Alicjo i proszę o więcej cennych wskazówek (zwłaszcza dla Partnera ;)
D
D.
Bardzo mi było miło pracować nad sobą w gabinecie Pani Alicji. Profesjonalna pomoc. Zrozumiałam co się dzieje w mojej głowie i z pomocą Pani Alicji staram się wychodzić na prostą. Serdecznie Polecam i bardzo dziękuję.
K
K.
Pani Alicjo, jest Pani świetnym specjalistą. Pomogła mi Pani wyjść z ciężkiego uzależnienia od hazardu. Świat który mnie otacza nabrał kolorów. Nie widzę go teraz przez szklany ekran monitora, zapatrzony w cyferki z wynikiem i kursami spotkań sportowych, odcinając się tym samym od realnego życia. Odbudowałem swoje relacje z najbliższymi z przyjaciółmi, snuję plany na przyszłość - ponownie stałem się Człowiekiem, czując się wcześniej jak jego wrak. Jeżeli w moim życiu pojawia się problem, nie uciekam od niego, pokonuję go ponieważ teraz mam świadomość siły jaka we mnie drzemie, a którą Pani pomogła mi odnaleźć. Dziękuję.
G
A
:
Gall Anonim :)
Szczerze polecam! Pani Jaszczyńska jest bardzo kompetentną i wykształconą osobą. Wie, jak rozmawiać z pacjentem i porusza istotne sprawy, które bardzo zmieniają sposób myślenia. Dzięki Pani Alicji zyskałam pewność siebie i wiem, że mogę sięgać wyżej, bo jestem tego warta. Nie żałuję tego, że moja stopa przekroczyła próg gabinetu.
L
K
Lila K
Bardzo profesjonalna pomoc, Pani Alicja jest bardzo ludzka, życiowa. Bardzo stresowałam się pierwszą wizytą, a teraz na każdą kolejną idę z uśmiechem – wiem, że jestem w dobrych rekach! Dziękuję i polecam!
Z
Zuzka
Bardzo gorąco polecam gabinet Pani Alicji!!! Dzięki niej moje życie znów nabrało sensu a problemy, z którymi się borykałam poszły w niepamięć. Dziękuję bardzo i polecam!
K
Kasia
Dzięki pani Alicji znów mogę się uśmiechać i mam siłę, żeby stawiać czoło codziennym problemom. Polecam!!!
Z
G
Zbigniew G
Po stracie bliskiej mi osoby przez dłuższy czas pozostawałem w głębokiej depresji. Nie jestem zwolennikiem leczenia farmakologicznego więc postanowiłem skorzystać z pomocy psychoterapeuty. Z pierwszym do którego się udałem nie potrafiłem nawiązać kontaktu. Znajoma poleciła mi gabinet Pani Jaszczyńskiej. Po kilku seansach jestem już na właściwej drodze do uleczenia swojej duszy. Pełna empatii i chęci niesienia pomocy osoba. Tym, którzy nie potrafią sami poradzić sobie z problemami polecam ten gabinet.
P
popis
dziękuje z całego serca Pani Ani :)
A
Akrobatka
Byłam U Pani Alicji już kilka razy. I muszę przyznać, że naprawdę mi pomogła. Za każdym razem wychodząc z gabinetu czuje, że mam po co żyć! Polecam z całego serca! Dziękuje Pani Alu!
K
K.T.
Bardzo polecam ten gabinet. Wysoki poziom i absolutny profesjonalizm.
N
nieznany
Polecam bardzo. Absolutny profesjonalizm i doświadczenie. Po długich poszukiwaniach otrzymałem pomoc . Trafne nazwanie mojego problemu i pomoc w poradzeniu sobie z nim. Jestem bardzo wdzięczny.
M
Małgorzata
Cudowna Pani Psycholog, polecam...