Monika Królicka-Czerniak, lek. med. okulista

Komputerowe badanie wzroku

Okuliści
ul. Budowlana 26, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie
(3 reviews) napisz opinię
Monika Królicka-Czerniak, lek. med. okulista
ul. Budowlana 26, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie
Telefon
Monika Królicka-Czerniak, lek. med. okulista

Informacje

Opis działalności firmy Monika Królicka-Czerniak, lek. med. okulista w Kołobrzeg
Gabinet okulistyczny, którego właścicielką jest lek. med. okulista Monika Królicka-Czerniak, istnieje od 2011 roku. Siedziba naszej działalności mieści się w Kołobrzegu, na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu kompleksowe badanie wzroku oraz diagnostykę chorób oczu. W naszym gabinecie przeprowadzamy badania za pomocą specjalistycznego sprzętu diagnostycznego i zabiegowego, takiego jak komputerowy wyświetlacz optotypów, wziernik okulistyczny Fisona, mikroskop optyczny Móller Weder oraz lasery Easy-Ret 577nm firmy Quantelmedical i YAG-Optimis II Quantelmedical.


Zakres naszych usług to:

- badanie okulistyczne dzieci, a w tym niemowląt i noworodków,
- badanie okulistyczne dorosłych
- diagnostyka i leczenie chorób oczu
- iniekcje doszklistkowe leków, preparatów anty-VEGF i sterydów,
- badanie OCT i pola widzenia i angiografii fluoresceinowej,
- wykonywanie dokumentacji fotograficznej zmian na dnie oka.

Poza tym przeprowadzamy również zabiegi laserowe w jaskrze czy zaćmie wtórnej. Oferujemy także laserowe leczenie schorzeń siatkówki.

Poza tym posiadamy salę zabiegową, w której przeprowadzamy zabiegi operacyjne. Operujemy między innymi powieki. Oferujemy operację podwinięcia i odwinięcia powiek, usuwanie zmian skóry powiek czy usuwanie gradówek. Przeprowadzamy także płukanie i sondowanie dróg łzowych. W zakres naszych usług wlicza się również wykonywanie zabiegów chirurgicznych na powierzchni gałki ocznej w mikroskopie operacyjnym.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Monika Królicka-Czerniak, lek. med. okulista z lokalizacji: Kołobrzeg świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
E
Ewa
Utrudniony kontakt z lekarzem z racji wywyższającego się stosunku do pacjenta. Liczyłam na pomoc,niestety otrzymałam jedynie rachunek i brak empatii.
P
Patrycja
Wybór tego gabinetu to najlepsze, co mogłam w życiu zrobić. Tutejsza pani doktor dosłownie uratowała moje oko, które inni okuliści spisali na straty. Jestem ogromnie wdzięczna.
M
Mateusz
Badam tutaj wzrok od wielu lat. Fantastyczny gabinet i godna polecenia pani doktor.