Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Limba" Leszek Stachowicz

Szeroki wybór roślin iglastych oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów.

Rośliny, nasiona i cebulki
ul. Chodkiewicza 14d/8, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(94) 711 12 64
Adres korespondencyjny
ul. Chodkiewicza 14d/8, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Limba" jest zlokalizowane w Kołobrzegu. Zajmujemy się sprzedażą roślin iglastych do nasadzeń ogrodowych, galanterii ogrodowych oraz wielu innych.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż różnego rodzaju roślin iglastych, donic, tub oraz niezbędnych do pielęgnowania roślin urządzeń.
Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dziesięciu lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich naszych produktów.
W ramach naszej oferty proponujemy:
- Tuje
- Daglezje
- Jodły kaukaskie
- Jodły górskie
- Świerki kłujące
- Jodły szlachetne

Dodatkowo możemy zaoferować świerki pospolite oraz świerki serbskie. Zajmujemy się również dystrybucją opryskiwaczy MANKAR, które stanowią specjalistyczny i niezwykle pomocy sprzęt do nanoszenia herbicydów.

Proponujemy także siatki i tuby do pakowania choinek, nawozy do roślin iglastych i nie tylko oraz sadzonki drzewek na plantacje choinkowe. Dystrybuowane przez nas drzewa można zakupić zarówno w postaci ciętej, jak i w donicach.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w zawodzie oraz obszerną wiedzę na temat uprawy roślin iglastych są w stanie zawsze trafnie doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniego produktu.
Zapewniamy Państwu rzetelność, dokładność oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń