Archeobaltica Kompleksowe Usługi Archeologiczne Paweł Rozmarynowski

Nadzór archeologiczny, usługi archeologiczne, firma archeologiczna, badania.

Badania i usługi archeologiczne
ul. Drzymały 8/18, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(3 opinie) napisz opinię
Archeobaltica Kompleksowe Usługi Archeologiczne Paweł Rozmarynowski

Informacje

Opis działalności
ArcheoBaltica jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą archeologiczną Naszym priorytetem jest całościowe rozwiązanie wszystkich problemów inwestora związanych z archeologią. Działamy od 2015 roku, znajdujemy się w Kołobrzegu. Osobą decyzyjną jest Paweł Rozmarynowski. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Prowadzimy działalność archeologiczną. Doświadczenie pozwala nam na sprawne i terminowe prowadzenie prac w każdym terenie – zarówno na obszarach miejskich, wiejskich, czy cmentarzyskach. Do realizacji zleceń wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który znacznie skraca czas ich trwania oraz podnosi jakość świadczonych usług. Godzimy oczekiwania inwestora ze standardami wymaganymi przez Wojewódzkie Urzędy Ochrony Zabytków, pilotując zarazem czynności formalne oraz uzyskując wszystkie niezbędne pozwolenia. Współpracujemy z firmami geodezyjnymi, budowlanymi, biurami projektowymi itd.

Świadczymy:
- badania archeologiczne: ratunkowe, sondażowe, powierzchniowe, wykopaliskowe, przedinwestycyjne,
- nadzory archeologiczne,
- nieinwazyjne badania archeologiczne / zdjęcia lotnicze,
- detektorystyka,
- sporządzanie ekspertyz i dokumentacji archeologicznej,
- konserwacja zabytków,
- opracowanie programu prac badawczych,
- pilotowanie spraw formalnych/urzędowych,
- rozpoznanie terenów pod przyszłe inwestycje.

Przygotowujemy analizy możliwości inwestycyjnych na terenach objętych ochroną konserwatorską i pilotujemy wszelkie sprawy formalne. Ściśle współpracujemy z inwestorem dostosowując harmonogram prac do konkretnej inwestycji. Posiadamy specjalistyczny sprzęt detektorystyczny oraz drona, za którego pomocą tworzona jest dokumentacja lotnicza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Działamy sprawnie i niedrogo
Jesteśmy w pełni mobilni, dysponujemy własnym zapleczem sprzętowym i miejscem do składowania i opracowywania zabytków. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
Ł
M
Łukasz Miotke
Firma ArcheoBaltica, która zajmowała się moją inwestycją, wykonała swoją pracę na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm ze strony Pana Pawła Rozmarynowskiego, który od samego początku rzeczowo i kompetentnie prowadził cała sprawę. Praktycznie dostępny każdego dnia o każdej porze telefonicznie jak i osobiście. Polecam każdemu takiego fachowca.
G
Gabriela
Współpraca z Panem Pawłem to czysta przyjemność. Konkretnie, rzeczowo i w miłej atmosferze. Szybko i sprawnie, dobry kontakt, wszystko wytłumaczone i opisane. Serdecznie polecam firmę ARCHEOBALTICA każdemu kto potrzebuje usług związanych z nadzorami czy badaniami archeologicznymi.
D
Dawid
Polecam, bardzo profesjonalne pedejscie do klienta. Sprawnie i rzetelnie. Dziękuję i pozdrawiam.

Słowa kluczowe