AMANDES ARCHITEKTURA Aneta Mandes-Woźniak

Nowoczesne, odważne i niepowtarzalne projekty z troską o ład przestrzenny.

Biura architektoniczne
ul. Matejki 8/2, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
AMANDES ARCHITEKTURA Aneta Mandes-Woźniak

Informacje

Opis działalności
AMANDES ARCHITEKTURA to biuro charakteryzujące się nowoczesnymi i odważnymi projektami. Biuro oferuje projekty oparte na indywidualnych rozwiązaniach z dbałością o funkcjonalność budynku oraz ciekawy wygląd zewnętrzny. Szczególną uwagę przywiązujemy do relacji obiektu z użytkownikiem i najbliższym otoczeniem. Ważnym aspektem naszej pracy jest dbałość o ekologię oraz szacunek do klienta
Produkty i usługi
Wraz z całym zespołem kreatywnych i zdolnych architektów specjalizujemy się w nowoczesnych, oryginalnych projektach budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych. Projektujemy także obiekty usługowe i użyteczności publicznej. Wszystkie projekty powstają z poszanowaniem przyrody oraz ładu przestrzennego miejsca, w którym będą realizowane. Świadczymy usługi architektoniczne zarówno w okolicach w Kołobrzegu, jak i na terenie województwa zachodniopomorskiego a także całego kraju. Oferujemy architekturę na najwyższym poziomie, opartą na prostych, funkcjonalnych i nieprzemijalnych rozwiązaniach oraz pozytywnym odbiorze społecznym.
Chętnie podejmujemy nowe wyzwania.

Wykonujemy projekty:
- budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych,
- obiektów użyteczności publicznej,
- obiektów usługowo-handlowych,
- obiektów produkcyjnych i przemysłowych,
- przestrzeni publicznych,
- przebudowy i rozbudowy budynków istniejących,
- termomodernizacji i remontów budynków.

Wykonujemy także dokładnych analiz dot. możliwości zabudowy oraz zagospodarowania terenu przed zakupem działki oraz zleceniem wykonania projektu.

Zapraszamy do współpracy Inwestorów odważnych, poszukujących nietuzinkowych rozwiązań, a także takich, którzy nie mają sprecyzowanych oczekiwań i szukają ciekawego pomysłu dla swojej inwestycji.
Marki i specjalizacje
Projektujemy nowoczesne, ciekawe i niepowtarzalne budynki mieszkalne jednorodzinne, budynki wielorodzinne, dobrą architekturę mieszkaniową. Wykonujemy projekty na terenie Kołobrzegu i województwa zachodniopomorskiego.
Certyfikaty
Architekci projektujący w biurze posiadają uprawnienia do projektowania bez żadnych ograniczeń.Jesteśmy członkami Izby Zawodowej Architektów Polskich oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich. Posiadamy ubezpieczenia odpowiedzialności zawodowej OC. Pracujemy na certyfikowanych programach CAD.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń