Pph Unidom Janusz Wieciech

Produkcja i renowacja mebli tapicerowanych

Usługi tapicerskie
ul. Tuwima 10, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(94) 352 85 40
Adres korespondencyjny
ul. Tuwima 10, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Unidom Janusza Wieciecha to firma z Kołobrzegu, w województwie zachodniopomorskim. Specjalizuje się w usługach tapicerskich. Działa od początku lat 90. XX wieku.
Produkty i usługi
Meble tapicerowane to wygodne i estetyczne sprzęty, które znajdują zastosowanie w domach, mieszkaniach. lokalach gastronomicznych oraz obiektach noclegowych. Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się produkcją takich mebli, to najlepszym wyborem jest pracownia tapicerska Unidom. Przedsiębiorstwo z niemal 30 letnim doświadczeniem szybko i precyzyjnie wytwarza meble na specjalne zamówienie. Dzięki uzyskanym wymiarom oraz zastosowaniu najlepszych jakościowo materiałów meble od Unidom są użyteczne, ale też stanowią ozdobę każdego wnętrza. Oferta przygotowana dla klientów obejmuje:
-fotele tapicerowane
-kanapy tapicerowane
-zestawy wypoczynkowe
-pufy
-panele ścienne tapicerowane

Paneli można też użyć do ozdoby filarów, recepcji i łóżek skrzyniowych.

Poza produkcją mebli firma poddaje też renowacji stare sprzęty, w tym meble artystyczne. Zdejmuje w tym celu stare obicia i nakłada nowe materiały.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o pracowni tapicerskiej Unidom. Więcej, w tym dodatkowezdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń