Akpor Centrum Zabezpieczeń Drzwi Antywłamaniowe, Bramy Garażowe

Bramy i ogrodzenia

Bramy i ogrodzenia
ul. Zapleczna 7g/16, 78-100 Kołobrzeg zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(94) 351 73 35
Akpor Centrum Zabezpieczeń Drzwi Antywłamaniowe, Bramy Garażowe

Informacje

Opis działalności
Firma Akpor, której właścicielem jest Adam Porkuszewski, powstała w 1996 roku na terenie Kołobrzegu. Specjalnością zakładu są bramy i ogrodzenia.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie bram i ogrodzeń. Firma zajmuje się zarówno ich montażem, jak i sprzedażą. Asortyment obejmuje szeroki wybór produktów, dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych i wzorniczych. W ofercie znajdują się między innymi bramy garażowe, bramy automatyczne oraz drzwi antywłamaniowe. Wszystkie wyroby zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i starczają na wiele lat użytkowania.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Akpor.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Pola
Ten sklep to tragedia. Ceny z kosmosu, strasznie niemiła obsługa, a co najgorsze brak możliwość płacenia kartą. Odradzam