Dom Letniskowy Dimena

Prowadzimy bazę noclegową nad morzem

Pensjonaty, hostele i ośrodki wypoczynkowe
ul. Promenada 3, 78-111 Sianożęty zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
600 377 392
Adres korespondencyjny
ul. Promenada 3, 78-111 Sianożęty zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Domki letniskowe Dimena znajdują się w Sianożętach koło Ustronia Morskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku. Zajmujemy się prowadzeniem bazy noclegowej. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów prywatnych. Właścicielką jest Małgorzata Jamrożek.
Produkty i usługi
Oferujemy wynajem domków letniskowych nad morzem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu doskonale wiemy jak spełniać Państwa wszelkie oczekiwania oraz wymagania. Dokładamy wszelkich starań, abyurlop naszych gości był udany i niezapomniany.

Każdy z domków posiada dwie sypialnie. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, kuchenkę i czajnik elektryczny, radio i komplet naczyń. W naszych domkach można poczuć się jak u siebie w domu. Domki od morza dzieli jedynie 40 metrów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy bezpłatny parking. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, gdyż posesja jest ogrodzona. Z myślą o najmłodszych wczasowiczach przygotowany jest również kolorowy plac zabaw.

Dokładamy wszelkich starań, by pobyt w naszych domkach przebiegł Państwu mile i niezapominanie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Dimena.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń