Admar System. Marek Jurczyga

Budowa basenów i jacuzzi

Montaż i produkcja basenów i fontann
00 Stramnica 33 i zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
691 444 416
Adres korespondencyjny
00 Stramnica 33 i zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Admar powstała w 2006 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kołobrzegu, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Właścicielem jest Marek Jurczyga.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się budową basenów, jacuzzi, wanien i fontann. Zdajemy sobie sprawę, że skonstruowanie basu czy wanny nie jest prostą sprawą. Wymaga to wiedzy z zakresu hydrauliki, hydroterapii oraz filozofii Wellness, którą oczywiście posiadamy.

Jesteśmy firmą, która buduje nowoczesne, w pełni bezpieczne zbiorniki wodne. Ich praktyczne zastosowanie cieszy nas już od wielu lat. Budujemy baseny, SPA czy też fontanny dla Klientów prywatnych oraz instytucji.

Od zawsze najważniejszy był dla nas Klient o jego potrzeby. Przy każdym zleceniu staramy się zrealizować wszelkie jego życzenia i prośby. W celu ustalenia szczegół zamówienia proponujemy spotkania umawiane droga mailową lub telefoniczną.

W trakcie budowy basu czy innego zbiornika nasi pracownicy są do Państwa pełnej dyspozycji. Poradzą co do najlepszego rozwiązania, wytłumaczą konkretne działania i rozwikłają problemy wynikające z budowy.

Działamy przede wszystkim w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, wielkopolskim i kujawsko-pomorskim!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń