Palety Jarzyńscy

Palety dowolnego rozmiaru oraz sprawny transport.

Palety
76-020 Chociwle 6 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(94) 318 76 15
Adres korespondencyjny
76-020 Chociwle 6 zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Palety Jarzyńscy jest zlokalizowana w Chociwlu, na obszarze powiatu koszalińskiego. Specjalizujemy się w produkcji palet oraz świadczymy usługi transportowe.
Produkty i usługi
Nasza firma skupia się na produkcji palet różnego rodzaju oraz najrozmaitszych wymiarów. Przyjmujemy wszystkie możliwe zlecenia i przy każdej wyrabianej palecie gwarantujemy jej niezawodność, wytrzymałość oraz funkcjonalność.

Funkcjonujemy aktywnie na lokalnym rynku już od ponad dwudziestu sześciu lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o najwyższej jakości naszych usług oraz produktów.

Nasza oferta to między innymi następujące palety:

- nietypowe wymiary,
- jednorazowe,
- suszone,
- z procesem IPPC.

Oprócz produkowanych przez nas palet świadczymytakże profesjonalne usługi transportowe. Podejmujemy się transportu palet, ale możemy również transportować inne produkty. Specjalizujemy się w transporcie maszyn budowlanych, maszyn rolniczych oraz przewozimy stal w kręgach. Zdecydowanie się na nasze usługi w tym zakresie oznacza pewność dotarcia ładunku oraz jego terminowość. Transportujemy na terenie całej Europy.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wyłącznie wykwalifikowani fachowcy, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie oraz obszerną wiedzę są w stanie wykonać każde powierzone im zadanie.

Zapewniamy rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń