Hydro-Krop Krystian Szulc

Hydraulika siłowa
ul. Żytnia 34F/3, 75-818 Koszalin zachodniopomorskie
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
502 644 605
Adres korespondencyjny
ul. Żytnia 34F/3, 75-818 Koszalin zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
W naszej firmie w głównej mierze zajmujemy się naprawą i serwisowaniem sprzętu rolniczego i budowlanego. Zdajemy sobie sprawę, że są to bardzo potrzebne i niełatwe zadania. Wymagają od nas wielkiej wiedzy z zakresu mechaniki ogólnej oraz pracy maszyn rolniczych, jak i budowlanych. Przez cały czas trwania firmy zdobywamy nowych Klientów i dokładamy wszelkich sił, by zostali z nami na dłużej. Mamy wielkie szczęście, ponieważ właśnie tak się dzieje.
Produkty i usługi
Posiadamy duże doświadczenie w tej branży, które wykorzystujemy w realizacji zleceń.

Od dłuższego czasu funkcjonujemy w tej branży. Właścicielem jest Krystian Szulc. Nasza siedziba mieści się w Koszalinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Nasi Klienci nigdy nas nie zawodzą i zlecają nam tak skomplikowane prace, że dzięki nim dalej rozwijamy swoje umiejętności i podnosimy kwalifikacje. W skład oferty firmy wchodzi:

• serwis sprzętu budowlanego,
• serwis sprzętu rolniczego,
• naprawa maszyn rolniczych,
• naprawa maszyn budowlanych,
• naprawa sprzętu budowlanego.

Poza tym zajmujemy się: hydrauliką siłową, mechaniką ogólną, myciem wtryskiwaczy oraz naprawą siłowników. Dodatkowo wykonujemy: zakuwanie węży, czyszczenie układów hydraulicznych i filtrowanie oleju. Zaoferować możemy także mobilny serwis maszyn. W naszej firmie priorytetowy jest oczywiście Klient i jego zadowolenie z usługi. Z racji tego dokładamy wszelkich sił, by każde zlecenie było profesjonalnie i dokładnie zrealizowane. Otoczymy indywidualną opieką każdego z Państwa. Jeden z naszych pracowników będzie w pełni do Państwa dyspozycji.

Zatrudniamy jedynie wyszkolonych i doświadczonych fachowców. Firma Hydro-Krop wykonuje usługi z najwyższą precyzją i jakością. Jesteśmy solidni, rzetelni i terminowi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
M.K
2019-05-30 15:20:23
Polecam, dobry specjalista
K
Klient
2018-10-31 15:51:57
Najlepszy fachowiec w okolicy. Polecam
A
Adam
2018-09-04 08:23:45
Szybko i sprawnie. Polecam