Usługi Remontowo-Budowlane Bartosz Hoffmann

Kompleksowe usługi wykończeniowe

Wykańczanie wnętrz
76-015 Wyszewo 62/1 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Remontowo-Budowlane Bartosz Hoffmann

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Bartosza Hoffmanna znajduje się w Wyszewie, niedaleko Koszalina. Specjalnością firmy są usługi remontowo-budowlane.
Produkty i usługi
Firma Bartosza Hoffmanna podejmuje się nawet najtrudniejszych prac i wykonuje je zawsze terminowo. Podczas wykonywania zleceń korzysta z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu efekty pracy są długo widoczne. Usługi realizowane przez firmę to remontowanie domów i mieszkań oraz wykańczanie wnętrz w nowych budynkach. W ramach bogatej oferty firma zajmuje się m. in. montażem oraz wymianą instalacji wewnętrznych, w tym elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i gazowej. Ponadto ociepla ściany budynków dzięki czemu koszt ogrzewania się zmniejsza. Prace we wnętrzach prowadzone przez firmę Bartosza Hoffmanna to również układanie ściennych i podłogowych płytek z glazury i terakoty oraz kładzenie podłóg z paneli i wykładzin. Inne usługi świadczone przez firmę to:
-tynkowanie
-malowanie
-tapetowanie
-murowanie
-montaż sufitów z płyt kartonowo-gipsowych
-montaż sufitów podwieszanych

Za pomocą ścian można przedzielić większe pomieszczenia, np. poddasza i zaadaptować je do nowej funkcji. Z kolei podwieszane sufity obniżają wysokość pomieszczeń.

Dodatkowe informacje o firmie Bartosza Hoffmanna można uzyskać pod podanym numerem telefonu albo adresem mailowym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń