METALLBAU Lakiernia Proszkowa M. L. Chrostowscy

Malowanie elementów ze stali, aluminium, cynku

Bramy i ogrodzenia
ul. Kostrzyńska 1, 74-404 Cychry zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
663 101 048
Adres korespondencyjny
ul. Kostrzyńska 1, 74-404 Cychry zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Metallbau znajduje się w Cychrach, w powiecie myśliborskim, w województwie zachodniopomorskim. Na rynku działamy od 2008 roku. Właścicielem firmy jest Monika Chrostowska.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to przede wszystkim produkcja ogrodzeń, bram i balustrad balkonowych. Dla klientów wykonujemy rozmaite konstrukcje stalowe. Ponadto świadczymy usługi spawalnicze. W branży działamy od lat, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Dysponujemy własną malarnią proszkową, co pozwala nam na obniżenie kosztów produkcji. Zapewniamy krótkie terminy realizacji i precyzyjne wykonanie. Wykonujemy zarówno typowe wyroby, jak i produkty na specjalne zamówienie. Dodatkowo oferujemy montaż naszych produktów.

Ponadto oferujemy ogrodzenia nowoczesne i klasyczne. Realizujemy indywidualnie uzgodnione projekty. Sporym zainteresowaniem cieszą się u nas ogrodzenia panelowe, które stanowią doskonałą alternatywę dla ogrodzeń z siatki. Nie zabraknie u nas też napędów do bram, które odpowiednio dopasowane przekładają się na bezpieczeństwo i komfort użytkownika. Jeśli chodzi o konstrukcje stalowe to wykonujemy je na podstawie własnej lub dostarczonej przez klienta dokumentacji technicznej.

Dodatkowo przyjmujemy zlecenia na wykonanie furtek posesyjnych, bram dwuskrzydłowych i bram samonośnych przesuwnych. Ogrodzenie to bardzo ważne wyposażenie każdej posesji, gdyż chroni prywatność, zapewnia bezpieczeństwo, a także jest wizytówką domu. Powinno ono pasować to otoczenia i architektury. Każde zlecenia to dla nas indywidualna koncepcja.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Metallbau.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, pomorskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń