AluMalMet Przemysław Malucha

Profesjonalny wykonawca płotów i ogrodzeń

Bramy i ogrodzenia
ul. Rzemieślnicza 9, 74-400 Dębno zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
696 394 596
Może cię zainteresować
AluMalMet Przemysław Malucha

Informacje

Opis działalności
Firma AluMal Met działa na rynku już od jakiegoś czasu. Właścicielem firmy jest Przemysław Artur Malucha, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Dębnie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Istniejemy już wiele lat, co przełożyło się na zdobycie cennego doświadczenia i nieustannego rozwoju firmy.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja płotów czy ogrodzeń. Zajmujemy się tym już od jakiegoś czasu, dzięki czemu zdołaliśmy poznać branżowy rynek oraz zdobyć cenne doświadczenie konieczne do dalszego rozwoju.

Oferta firmy AluMal Met to przede wszystkim:
- nowoczesne ogrodzenia metalowe,
- panele 2D i 3D,
- ogrodzenia kute,
- gabiony,
- konstrukcje stalowe,
- carporty,
- balustrady.

Ponadto produkujemy również furtki oraz bramy, jak i automatykę do nich. Istnieje także możliwość zamówienia u nas zadaszenia tarasu czy ogrodzenia kompozytowego. Dogłębnie zajęliśmy się metalurgią i metaloplastyką. Posiedliśmy duże umiejętności pracy z rozgrzanym metalem, dzięki czemu potrafimy stworzyć estetyczne i solidne ogrodzenia oraz bramy.

Kadra pracownicza firmy AluMal Met to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy działają w zawodzie już od wielu lat. Posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia oraz korzystają ze specjalistycznych maszyn oraz narzędzi, które znacznie ułatwiają im pracę i zwiększają jej efektywność. Gwarantujemy Państwu bezwzględne przestrzeganie umówionych terminów realizacji, a także atrakcyjne ceny i wysoką jakość produktu.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Dębnie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń