Md Cars Wynajem samochodów Mariusz Kamiński

Wynajem auta bez limitu kilometrów

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Torowa 16, 74-300 Myślibórz zachodniopomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
600032157
Md Cars Wynajem samochodów Mariusz Kamiński

Informacje

Opis działalności
Jako firma Md Cars mamy swoją siedzibę w Myśliborzu, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem jest Mariusz Kamiński. Głównym profilem naszej działalności jest wynajem samochodów.
Produkty i usługi
Prowadzimy wypożyczalnię samochodów, która na rynku istnieje już od kilku lat. W tym czasie zdołaliśmy poznać oczekiwania Klientów i cały czas staramy się je w odpowiedni sposób spełniać. Wszystkie oferowane przez nas pojazdy są utrzymywane w schludnym wyglądzie oraz bardzo dobrym stanie technicznym.

Możemy wypożyczyć takie pojazdy, jak:
- samochody osobowe,
- busy,
- auto lawety,
- pomoc drogowa,
- samochody dostawcze.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy daliśmy się poznać jako solidne, a także rzetelne przedsiębiorstwo. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu motoryzacji oraz umiejętnie z niej korzystamy. Zawsze służymy profesjonalnym doradztwem i służymy pomocą w wyborze odpowiedniego auta.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wypożyczamy samochody bez żadnego limitu kilometrów. Jest to niezwykle duże ułatwienie, dzięki któremu swoboda użytkowania z danego pojazdu jest nieporównywalnie wyższa. Wszystkie samochody są w pełni sprawne, gdyż regularnie dbamy o ich odpowiedni stan techniczny.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty firmy MD Cars z Myśliborza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
K
Kamil
Znam tę firmę z polecenia, a w ostateczności sam zdecydowałem się na skorzystanie z oferty. Zdecydowanie nie żałuję tej decyzji.
M
Marek
Oferują dobre i sprawne samochody w rozsądnych cenach. Zdecydowanie warto skorzystać.
F
Fabian
Życie w tych czasach bez sprawnego samochodu może być uciążliwe. Na szczęście w tej firmie można wynająć samochody na dłuższe terminy.
E
Eryk
Jestem zadowolony, że trafiłem na ofertę firmy MD Cars. Posiadają w swojej ofercie wiele ciekawych i nowoczesnych samochodów.
M
Michał
Miałem okazję wypożyczyć u nich samochód i jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, aniżeli kupno własnego pojazdu. Oferowane przez nich samochody są w pełni sprawne i niezwykle wygodne.
W
Wioletta
Ostatnio zepsuł mi się samochód, ale muszę jakość dojeżdżać do pracy. Na całe szczęście firma MD Cars wypożycza w pełni sprawne i nowoczesne pojazdy.