Md Cars Wynajem samochodów Mariusz Kamiński

Wypożyczanie sprawnych i estetycznych samochodów

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Torowa 16, 74-300 Myślibórz zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Md Cars Wynajem samochodów Mariusz Kamiński

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Mariusz Kamiński i jestem właścicielem firmy MD Cars. Moja siedziba znajduje się w miejscowości Myślibórz, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zajmuję się przede wszystkim wypożyczaniem samochodów.
Produkty i usługi
Moją specjalnością jest wynajmowanie różnego rodzaju pojazdów renomowanych producentów. Zawsze staram się utrzymać je w odpowiednim stanie technicznym oraz zachowuję ich estetyczny wygląd. Są to jedynie nowoczesne i sprawne pojazdy, które spełnią Państwa oczekiwania.

Zawsze profesjonalnie oraz w pełni indywidualnie podchodzę do każdego Klienta. Przez to mogę zagwarantować stuprocentowa zaangażowanie we wszystkie zlecenia. Posiadam rozległą wiedzę z zakresu motoryzacji, więc jestem w stanie odpowiednio doradzić i pomóc w wyborze pojazdu.

W mojej ofercie znajdują się takie pojazdy, jak:
- samochody osobowe,
- pojazdy dostawcze,
- pomoc drogowa,
- auto laweta,
- busy.

Staram się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego wszystkie samochody wypożyczam bez żadnego limitu kilometrów. Jest to znaczne ułatwienie, które w zdecydowany sposób podnosi komfort oraz swobodę użytkowania danego pojazdu. Zawsze odpowiednio dbam o stan techniczny pojazdów, by nigdy nie zawiodły Państwa na drodze.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia strony internetowej firmy MD Cars z Myśliborza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń