Roland Autoryzowany Przedstawiciel Develop

Najnowocześniejsze kserokopiarki Develop

Wynajem i sprzedaż kserokopiarek
ul. Warszawska 9 /8, 74-300 Myślibórz zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Roland Autoryzowany Przedstawiciel Develop

Informacje

Opis działalności
Firma Roland to autoryzowany serwis i przedstawiciel marki Develop. Działalność istnieje od 2005 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Myśliborzu na terenie województwa zachodniopomorskiego. Właścicielem działalności jest Roland Kaszyński.
Produkty i usługi
Oferujemy sprzedaż i serwis urządzeń biurowych każdego typu. Zajmujemy się naprawą oraz dystrybucją między innymi kserokopiarek, kopiarko-drukarek, drukarek Develop oraz skanerów. Ponadto w naszej ofercie znajdują się także liczne materiały eksploatacyjne oraz części wymienne w trakcyjnych cenach.

W naszej ofercie sprzedażowej wyróżniamy:
- kserokopiarki,
- kopiarki,
- skanery,
- drukarki kolorowe,
- drukarki monochromatyczne,
- telefaksy,
- urządzenia wielofunkcyjne.

Poza sprzedażą, prowadzimy także serwis wszelkich wymienionych urządzeń. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu posiadamy bogatą wiedzę na temat starszych, jak i nowszych modeli urządzeń biurowych, w tym komputerów. Gwarantujemy sprawną naprawę oraz atrakcyjne ceny.

Ponadto zakupią Państwo u nas wszelkie niezbędne materiały eksploatacyjne. W asortymencie wyróżniamy tonery, tusze czy papier.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, której siedziba znajduje się w Myśliborzu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, zachodniopomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Andrju851
Oddałem tam moją drukarkę do naprawy. Szczerze mówiąc, był to akt desperacji, bo nie wierzyłem, że jeszcze coś z niej będzie. A tu niespodzianka!