Bosch Car Service Starościk Szczecin

Diagnostyka i napawa samochodów osobowych, busów i ciężarówek

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Słoneczny Sad 4 B, 72-002 Dołuje zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bosch Car Service Starościk Szczecin

Informacje

Opis działalności
Bosch Car Service Starościk Szczecin znajduje się w Dołujach, w województwie zachodniopomorskim. Firma rozpoczęła działalność w branży motoryzacyjnej w 2011 roku, a od 2019 roku wchodzi w skład sieci warsztatów Bosch Car Service. Oferuje usługi osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym i instytucjom.
Produkty i usługi
Bosch Car Service Starościk Szczecin zapewnia kompleksową obsługę serwisową pojazdów mechanicznych, naczep i przyczep. W zakładzie znajduje się 11 stanowisk, które wyposażono w podnośniki, urządzenia do diagnostyki komputerowej oraz narzędzia do napraw klimatyzacji, zawieszenia, hamulców, oświetlenia, a także ogumienia i szyb. Bosch Car Service Starościk Szczecin sprzedaje wysokiej jakości części zamienne i materiały eksploatacyjne i używane ich do takich prac serwisowych jak:
-naprawa samochodów osobowych,
-naprawa samochodów dostawczych,
-naprawa samochodów ciężarowych,
-naprawa busów,
-naprawa autokarów.

Warsztat przystosowany jest też do naprawy motocykli i maszyn budowlanych oraz rolniczych.

Na czas naprawy firma użycza samochody zastępcze, a ponadto zajmuje się przeglądami okresowymi w swojej stacji diagnostycznej.

Przedsiębiorstwo dysponuje również myjnią samochodową, gdzie wykonuje standardowe czyszczenie pojazdów oraz auto detailing. Polega on na polerowaniu lakieru i jego woskowaniu.

Po dodatkowe informacje o usługach świadczonych przez Bosch Car Service Starościk Szczecin można zadzwonić lub wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń