Inicjatywa Północno Zachodnia PW Sp. z o.o.

Sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych

Wózki widłowe
72-001 Kołbaskowo 99 zachodniopomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Inicjatywa Północno Zachodnia PW Sp. z o.o.
72-001 Kołbaskowo 99 zachodniopomorskie
NIP
8520001257
Telefon
Inicjatywa Północno Zachodnia PW Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Inicjatywa Północno Zachodnia PW Sp. z o.o. w Kołbaskowo
Inicjatywa Północno Zachodnia to firma zajmująca się handlem i usługami związanymi z wózkami widłowymi i innymi pojazdami transportu bliskiego produkowanymi przez renomowane marki. Przedsiębiorstwo działa od 1991 roku, prowadząc główną siedzibę w Kołbaskowie i dwie filie. Jedna z nich znajduje się w Olsztynie, a druga w Chwaszczynie niedaleko Gdańska.
Produkty i usługi
Wózki widłowe używane są w magazynach, halach produkcyjnych i sklepach wielkopowierzchniowych do podnoszenia i opuszczania ładunków oraz ich przewożenia na bliskich dystansach. Zakup takich pojazdów najlepiej skonsultować ze specjalistami z Inicjatywy Północno Zachodniej, którzy pomagają przy wyborze najlepszych wózków. W ofercie firmy znajdują się nowe oraz używane:
- wózki widłowe,
- wózki paletowe,
- wózki podnośnikowe.

Umożliwiają unoszenia od kilkuset do nawet kilkudziesięciu ton ładunków. Napędzane są silnikami na gaz, olej napędowy i elektrycznymi. Osoby, które nie planują zakupu nowych albo używanych wózków mogą je wynająć na krótki lub dłuższych czas od Inicjatywy Północno Zachodniej.

Wózki widłowe są też przez firmę serwisowane, a zakres prac obejmuje:
- przeglądy techniczne,
- przeglądy konserwacyjne,
- przeglądy UDT
- remonty kapitalne,
- pomiary elektryczne instalacji w wózkach elektrycznych,
- remonty silników.

Podczas prac mechanicy wymieniają filtry oleju i powietrza, olej silnikowy i inne części. Do napraw używane są też opony pełne, pneumatyczne i amortyzujące, a także baterie trakcyjne, prostowniki i inne podzespoły. Są wśród nich świece zapłonowe, linki i pompy hamujące, osie napędowe i osie skrętne, a także chłodnice. W sprzedaży są również uszczelki do silników i kopułki do aparatów zapłonowych. Dodatkowo zakupy mogą obejmować akcesoria takie jak widły i chwytaki do przenoszenia beczek.

Więcej informacji dotyczących Inicjatywy Północno Zachodniej znajduje się na stronie internetowej. W sprawie zakupu, wynajmu i serwisu najlepiej kontaktować się telefonicznie albo e-mailowo.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje i serwisuje wózki widłowe takich marek jak Toyota BT, Jungheinrich, Ameise, Still, Royal, Hangcha (HC), Pramac czy Zakrem. Oferuje też części i osprzęt Eam, Sunlight, Auramo-Bolzoni, Cascade, Cam, Durwen i wielu innych firm.
Zasięg działania
Firma Inicjatywa Północno Zachodnia PW Sp. z o.o. z lokalizacji: Kołbaskowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Marcin
Znają się na robocie i co ważne nie zdzieraja. Można śmiało polecic
K
klient_zadowolony
Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Miła obsługa i 100% zainteresowania klientem. Polecam.

Słowa kluczowe