Patryk Bryn Bp-Tms

Okna, drzwi, bramy, ogrodzenia, a także systemy grzewcze

Okna
72-002 Lubieszyn 21 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Patryk Bryn Bp-Tms
72-002 Lubieszyn 21 zachodniopomorskie
Telefon
Patryk Bryn Bp-Tms

Informacje

Opis działalności firmy Patryk Bryn Bp-Tms w Lubieszyn
Siedziba BP-TMS znajduje się w miejscowości Lubieszyn. Przedsiębiorstwo oferuje swoje usługi przede wszystkim klientom z województwa zachodniopomorskiego, a także klientom z Niemiec. Firma ma doświadczenie w sprzedaży stolarki otworowej oraz urządzeń grzewczych. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Patryk Bryn.
Produkty i usługi
Planując prace remontowe i wykończeniowe, trzeba pomyśleć o stolarce otworowej. BP-TMS oferuje dopasowane na wymiar okna, drzwi i bramy. Firma zapewnia szeroki wybór, atrakcyjne ceny i terminowe realizowanie zamówień. Przedsiębiorstwo sprzedaje elementy oraz je montuje. Dotyczy to m.in. okien do domów i mieszkań. Okna składają się z szyb o różnych właściwościach, które osadzane są w profilach plastikowych, aluminiowych lub drewnianych. Okna standardowe i połaciowe zapewniają dobrą izolację termiczną oraz dźwiękową. Razem z nimi mogą zostać zamontowane rolety zewnętrzne i wewnętrzne, a także plisy i moskitiery. BP-TMS sprzedaje również:
-bramy garażowe,
-drzwi wejściowe,
-drzwi balkonowe.

Drzwi mogą być wykonane z drewna, PCV i aluminium. Z kolei bramy dzielą się na segmentowe, przesuwne, uchylne, rolowane i dwuskrzydłowe.

Dodatkowo przedsiębiorstwo sprzedaje urządzenia i instalacje grzewcze oraz systemy wytwarzające energię elektryczną. Są to panele słoneczne z falownikami, systemy ogrzewania podczerwienią, a także kotły. Razem z panelami fotowoltaicznymi często montowane są powietrzne pompy ciepła. Dzięki panelom słonecznym działanie pomp jest praktycznie darmowe.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie handlowo-usługowej BP-TMS. Po więcej najlepiej zadzwonić albo napisać e-maila.

Zasięg działania
Firma Patryk Bryn Bp-Tms z lokalizacji: Lubieszyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń