U.studio Events & catering projects . Paulina Miziewicz

Kompleksowa organizacja imprez integracyjnych oraz uroczystości rodzinnych

Organizacja imprez i konferencji
ul. Promienista 6, 70-440 Mierzyn zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
U.studio Events & catering projects . Paulina Miziewicz
ul. Promienista 6, 70-440 Mierzyn zachodniopomorskie
NIP
8522276739
Strona www
Telefon
U.studio Events & catering projects . Paulina Miziewicz

Informacje

Opis działalności firmy U.studio Events & catering projects . Paulina Miziewicz w Mierzyn
Organizację imprez firmowych i okolicznościowych najlepiej powierzyć działającej od ponad dekady firmie U-studio. Przedsiębiorstwo, którego właścicielką jest Paulina Miziewicz, ma siedzibę w Mierzynie, w województwie zachodniopomorskim. Najczęściej realizuje zlecenia dla klientów ze Szczecina, Koszalina i Gorzowa Wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Imprezy plenerowe i obiektowe to skomplikowane przedsięwzięcia. Do ich organizacji najlepiej wynająć U.studio. Doświadczona agencja eventowa oferuje usługi firmom, instytucjom i osobom fizycznym. Kompleksowo pochodzi do każdego zlecenia, zapewniając obsługę techniczną, catering oraz wynajem sprzętu. W tym pierwszym przypadku przedsiębiorstwo odpowiada za dostarczanie prądu, rozstawianie namiotów, a także wyposażanie wnętrz. Rozstawiane sprzęty to oświetlenie, klimatyzacja, ogrzewanie i meble. Dostępne są też zadaszenia, sceny, dywany i sprzęt multimedialny oraz cateringowy. Z pomocą sprzętu cateringowego możliwe jest serwowanie smacznych dań, w tym grillowanych. Na życzenie klientów podczas imprez dostępny jest popcorn, wata cukrowa, open bar i strefa pieczenia pizzy. Dzięki niej każdy z pomocą pracowników U.studio przygotuje swoją ulubioną pizzę. Dodatkowo możliwe jest zorganizowanie przerw kawowych oraz przygotowanie potraw dla tysięcy uczestników imprez. Do tego służy wielki garnek idealny do gotowania zup na ogniu.

Firma poza cateringiem uświetnia imprezy licznymi atrakcjami. Można do nich zaliczyć paintball, zabawki dmuchane, żywe maskotki, elektryczne samochodziki i casyno. Wymienione atrakcje i catering dostępne są zarówno na imprezach firmowych, jak i rodzinnych. U.studio organizuje wesela, chrzciny, urodziny oraz:
-pikniki,
-imprezy integracyjne,
-konferencje.

Przebieg imprez może być transmitowany przez firmę online.

Oferta U-Studio jest rozbudowana, dlatego najlepszym sposobem na jej pełne poznanie jest odwiedzenie firmowej strony internetowej. Wszelkie pytania związane z usługami eventowymi można kierować na adres poczty e-mailowej albo zadawać telefonicznie.

Zasięg działania
Firma U.studio Events & catering projects . Paulina Miziewicz z lokalizacji: Mierzyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń