Figiel-epoxy Żywiczne posadzki przemysłowe Adrian Figiel

Niezawodny producent posadzek przemysłowych

Posadzki przemysłowe
72-015 Niekłończyca 16 zachodniopomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
692 496 866
Adres korespondencyjny
72-015 Niekłończyca 16 zachodniopomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma FIGIEL-EPOXY znajduje się w Niekłończycy, w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo prowadzi Adrian Figiel.
Produkty i usługi
Zajmujemy się produkcją wysokojakościowych posadzek żywicznych. Zadbamy o profesjonalne przygotowanie podłoża, tak by posadzka służyła Państwu przez lata. Rodzaj posadzki dopasujemy do Państwa potrzeb.

W sprzedaży posiadamy:
- posadzki przemysłowe,
- posadzki parkingowe,
- posadzki garażowe,
- posadzki dekoracyjne.

Tworzymy posadzki przemysłowe w systemach wylewanych, antypoślizgowych, cienko powłokowych, zacieranych o jednolitej barwie oraz antyelektrostatycznych. Na posadzkach parkingowych i garażowych wykonamy oznakowanie miejsc postoju, kierunków jazdy i ciągów komunikacyjnych.

Oferujemy Państwu szlifowanie betonu, które stosuje się przy czyszczeniu i wyrównywaniu podłoży, a także usuwaniu resztek powłok malarskich, szpachli, klejów czy mleczka cementowego. Dzięki niemu możliwa jest naprawa i wyrównanie powierzchni, a także lastrykowanie i polerowanie marmuru, granitu i betonu.

Przeprowadzamy frezowanie betonu, pozwalające na usunięcie warstwy posadzek żywicznych lub betonowych oraz niwelowanie różnic poziomów. Wykorzystuje się je do zniszczonych, zatłuszczonych i nierównych podłoży.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń