Szklarzruda.pl Oskar Ruda

Szkło to nasza pasja

Szklarze
ul. Jodłowa 9, 72-004 Pilchowo zachodniopomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Szklarzruda.pl Oskar Ruda
ul. Jodłowa 9, 72-004 Pilchowo zachodniopomorskie
Telefon
Szklarzruda.pl Oskar Ruda

Informacje

Opis działalności firmy Szklarzruda.pl Oskar Ruda w Pilchowo
W Szklarzruda.pl od 1992 roku zajmujemy się kompleksowymi usługami szklarskimi. Wykonujemy konstrukcje szklane oraz montujemy je. Działamy na zlecenie firm i osób fizycznych. Nasz zakład mieści się w Pilchowie, w powiecie polickim, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem firmy jest Oskar Ruda.
Produkty i usługi
W Szklarzruda.pl wieloletnie doświadczenie pozwoliło wdrożyć nam najwyższe standardy i najciekawsze rozwiązania technologiczne. Stale podnosimy poziom swoich usług i towarów. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami, by zapewnić Tobie najlepszą jakość i najlepsze ceny.

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne rozwiązania szklarskie. Ponadto zajmujemy się nietypowymi usługami szklarskimi. Można wśród nich wyróżnić szklenie na wysokości, montaż luster na suficie, produkcję szkła z grafiką i wykonywanie niestandardowych kabin i zabudów szklanych.


W Szklarzruda.pl w Pilchowie korzystamy z najlepszych materiałów, a nasza oferta obejmuje dostarczanie takich odmian szkła, jak:
- szkło z grafiką do kuchni,
- szkło z grafiką do salonu,
- szkło z grafiką do szaf przesuwnych,
- szkło z grafiką do salonu,
- lacobele matowe,
- laocbele błyszczące,
- szkło lakierowane,
- szkło budowlane,
- szkło do wnętrz,
- szkło do zastosowania zewnętrznego.

Szkło budowlane dzieli się na antywłamaniowe, bezpieczne, kominkowe, a także barwione, hartowane, zespolone i float. Ze szkła do wnętrz produkujemy podłogi, stopnie, ścianki oraz balustrady, meble i drzwi szklane. Szkło doskonale nadaje się również do użycia zewnętrznego, dlatego wykonujemy z niego daszki, elewacje i balustrady.

Ważnym punktem w naszej ofercie są też lustra, w tym wewnętrzne i zewnętrzne. Możemy dostarczyć lustra domowe, ale też specjalne lustra do siłowni, salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych.

Wszystkie konstrukcje i elementy szklane dowozimy na wskazane miejsce i montujemy jeśli takie jest Państwa życzenie. Szkło poddajemy też precyzyjnej obróbce, np. nawiercaniu. Do montażu stosujemy wytrzymałe, metalowe okucia. Są wśród nich haki, zawiasy, uchwyty i mocowania.

Uzupełnieniem naszej oferty są drewniane ramy do obrazów, luster i szklanych grafik.
Zasięg działania
Firma Szklarzruda.pl Oskar Ruda z lokalizacji: Pilchowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Sterak84
Profesjonalni ludzie ,miła obsługa, dobre ceny

Słowa kluczowe