West auto Service Jerzy Kamiński

Naprawa elektromechaniki i mechaniki samochodowej

Elektronika samochodowa
ul. Kościuszki 42a, 72-010 Police zachodniopomorskie
(6 opinii) napisz opinię
West auto Service Jerzy Kamiński
ul. Kościuszki 42a, 72-010 Police zachodniopomorskie
Telefon
West auto Service Jerzy Kamiński

Informacje

Opis działalności firmy West auto Service Jerzy Kamiński w Police
West-Auto Service to warsztat samochodowy, który założyliśmy już w 1998 roku w Policach, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem firmy jest Jerzy Kamiński. To pod jego kierownictwem zajmujemy się naprawą mechaniki oraz elektromechaniki samochodowej. Wykonujemy przede wszystkim bieżące naprawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W warszarcie West-Auto Service kontrolujemy systemy zainstalowane wewnątrz pojazdu za pomocą diagnostyki komputerowej. Specjalny program umożliwia nam wykrycie oraz skasowanie błędów w komputerze samochodu. Jeżeli jeden z podzespołów pojazdu nie działa prawidłowo, czujnik odbierze sygnał i poinformuje nas o tym, gdzie zlokalizowana jest usterka. Za pomocą diagnostyki komputerowej możemy zweryfikować większość parametrów takich jak systemy ABS i EPS, ważne funkcje silnika, czy działanie skrzyni biegów. W ten sposób mamy możliwość szybkiego skontrolowania, w jakim stanie technicznym jest auto naszego Klienta.

Do naszych usług należy naprawa elektryki i elektroniki samochodowej. Oferta obejmuje takie naprawy jak:
- naprawa ABS/ESP,
- naprawa i wymiana zamka centralnego,
- naprawa poduszek powietrznych,
- kodowanie kluczyka,
- wymiana stacyjki,
- awaryjne otwieranie samochodu,
- wymiana świec zapłonowych,
- wymiana żarówek,
- naprawa rozrusznika.

Zajmujemy się także naprawą podzespołów mechaniki samochodowej. Ustawiamy prawidłową geometrię kół na specjalistycznych urządzeniach. Naprawiamy również układy hamulcowe i wydechowe. Do naszych usług należy:
- naprawa skrzyni biegów,
- wymiana filtrów i olejów,
- wymiana czujnika ABS,
- wymiana pompy ABS,
- wymiana pasku rozrządu,
- wymiana wału korbowego,
- wymiana tłumika.

Zajmujemy się także ustawieniem zbieżności kół. Prowadzimy też serwis klimatyzacji, razem z jej czyszczeniem i napełnianiem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - warsztat West-Auto Service w Policach.
Zasięg działania
Firma West auto Service Jerzy Kamiński z Police świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
T
TaM8
Miałem okazję naprawiać tutaj skrzynię biegów. Poradzili sobie z automatem w nowszym modelu. Wszystko działa, jak należy!
T
Tomek
Wymieniłem tutaj tłumik. Mechanik szybko wykonał usługę, doradzając również w innych kwestiach związanych z eksploatacją auta.
Z
Zbyszek
Byłem u nich, bo klimatyzacja przestała mi działać. Sprawdzili jej szczelność i naprawili cały układ. Korzystali z oryginalnych części. Wszystko działa bez problemu.
W
Wojciech
Jeśli chodzi o elektromechanikę, to doskonale znają się na serwisie. Naprawili mi tutaj wspomaganie kierownicy. Wcale nie zapłaciłem dużo, a usługę wykonali bardzo szybko.
G
Grzesiek
Chętnie korzystam z ich usług, bo nie mają długich terminów. Mechanicy zawsze informują o tym, ile będzie kosztowała naprawa i na czym będzie polegać. Wiem, za co płacę, a naprawa zawsze przynosi zamierzony skutek.
F
Filip
Mechanicy potrafią poradzić sobie z każdą usterką. Przekonałem się o tym, kiedy wykonali bardzo szybko naprawę ABS w moim samochodzie. Warsztat zawsze korzysta z oryginalnych części zamiennych i ma nowoczesne stacje kontroli.